14 вересня. "В ГОСТЯХ У РОМИ по вулиці Ольжича 1."

  +6     0

Пане зам. міського голови Дмитро Ткачук, а Ви цікавились куди діваються бюджетні мільони, які виділяє бюджетна комісія на ТТУ ? А коли Ви останній раз були на території КП "Житомирське ТТУ" за адресою вул.Ольжича 1?

Я , пане Дмитро, там був вчора , зустрічався з одним із новопризначених керівників паном Роман Мусійчук , обійшов з ним всю величезну територію , продивився все і вся. Шокований.

Планерки проходять "під грушою" біля старенької хатинки, де працюють каса, диспетчера, та всі інші служби.А так ,як всім немає де розміститися, то сидять на лавочці під двома грушам і керують виробничими процесами майстерні з ремонту тролейбусів, автотранспортним цехом та службою єл.господарства. Отака Європа, пан Ткачук в ТТУ, даже і табло пана Пучича не потрібне.

Одне, що трохи вселяє надію, то ентузіазм пана Роман Мусійчук, який почав ремонтувати пусту занедбану будівлю колишнього адмінкорпусу, щоб потім перевести туди всі служби для координації дій і забеспечити стабільну роботу цієї дільниці ТТУ.

А тепер трохи інформації для скептиків. За два дні роботи на посаді пана Роман Мусійчук , маршрутки почали здавати виручки на 5 тисяч більше в день. Це вже говорить, що процес пішов? Розумію, що говорить.

Так Ви, пане зам.житомирського міського голови Дмитро Ткачук, зможете пояснити лекторату куди і на що гроши, виділені бюджетною комісією ( голова пан Юрій Мойсеєв (Yury Moyseev) використовуються керівництвом ТТУ. Чи вам, пан Дмитро, легше буде пояснити в прокуратурі?

P.S. А що думає " ум, честь и совесть" житомирського виконкому пані Марія Бовсуновська по питанню на що використовувались бюджетні мільони , виділяємі постійно на КП "Житомирське ТТУ"? Чи команди вам, пані Марічка, "мочити" Дмитрика не поступало?Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0