Прокинулися: депутати занепокоєні ходом утеплення школи за кошти НЕФКО

  +5     0

Нарешті про утеплення школі №17 за проектом НЕФКО згадали. Нарешті депутати Житомирської міської ради звернули на це увагу, створили робочі групи, слідкують за інформацією у ЗМІ і спробують розібратися з підрядником.
Краще пізно, ніж ніколи. Між іншим, пройшло вже більше 2-х років з початку утеплення.

Наша громадська організація писала про початок робіт влітку 2016 року, про те, як з будівлі 17 школи падала плитка, а огорожу встановили вночі 1-го вересня.

Далі ми розповідали про маніпуляції з документами ТОВ «Поліська логістична компанія», зокрема в актах виконаних робіт.

Ще про утеплення школи №17 ми писали у листопаді 2016 року. Тоді ж з усіма матеріалами звернулися до правоохоронних органів. В результаті було відкрито кримінальне провадження №12026060020007711 від 21.12.2016 за фактом вчинення службового підроблення посадовими особами Житомирської міської ради та ТОВ «Поліська логістична компанія» актів виконаних робіт під час виконання проведення утеплення ЗОШ №17 за ч.1 ст.366 КК України.

Декілька разів ми зверталися безпосередньо до представників НЕФКО, були присутні на зустрічах, коли вони приїздили у Житомир. Зверталися також до міського голови.

Навесні вже 2018 заступник голови організації «Антикорупційний рух Житомирщини» Євгеній Демчик публікував фото з внутрішнього двору недоутепленої школи.

Але чомусь підтримка депутатського корпусу дирекції школи №17, яка вже декілька років поспіль живе з проблемами, з’явилася лише зараз. Якби два роки тому депутати взялися вирішувати це питання, утеплення школи давно б було вже закінчено.
Ми сподіваємося, що така активність не пов’язана з тим, що на носі вибори.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0