" А ТЫ НЕ ПУТАЙ СВОЙ ЛИЧНЫЙ ШЕРСТЬ С ГОСУДАРСТВЕННЫМ!"

  +5     0

" А ТЫ НЕ ПУТАЙ СВОЙ ЛИЧНЫЙ ШЕРСТЬ С ГОСУДАРСТВЕННЫМ!" (кінофільм " Кавказька полонянка".)
ТТУ по вулиці Ольчижа 1. 

Ніяк не хочу розуміти куди і на що постійно використовувались гроши, виділяємі майже кожен місяць для КП "Житомирське ТТУ". А це , наприклад, при мені було виділено 13 млн грн. Тоді прямо та бюджетній комісії я і запитав колишнього керівника ТТУ, подія відбувалася рік назад, про те, куди ідуть гроши. Відповідь була дослівна ; "На капремонт кожного троллейбаса потрібно мінімум 800 тисяч грн (!!!).
Получивши дозвіл нового керівництва ТТУ , спілкувався з робочими-ремонтниками. Люди працюють постійно і дійсно роблять з непотріба майже нові троллейбуси, на умови праці не скаржаться, бо всі літнього віку і ще з "совка" привикли до таких умов . Зарплати мають десь в 8 разів меньші ніж у чиновників-дармоїдів. Спецодяг обносився, обувка теж і тащить робоча кляса як завжди з дому і чоботи , і сподні. Нічого не змінилося , поки що нічого не змінилося.

Обідають прямо в цеху, в якому зимою холодно, а літом душно. Зарплату останні (!!!) місяці отримують своєчасно.
Розумію, що майже всі гроши, які виділялися бюджетною комісією житомирськоі міськради йшли на все, що завгодно, але не на ТТУ.  
Через тиждень знову думаю поспілкуватись з гегемоном та запитати, що змінилося в кращу сторону з приходом пана Євгеній Демчик на посаду керівника ТТУ.

P.S. А тепер хочу зауважити пану міському голові, що гроши, за які поклади асфальт по Хлібній 23 не є грошима депутатів, а ці гроши наші, які отримав бюджет від нашіх податків і тому, шановний пан Сергій Іванович, прошу називати речі своіми іменами, а не розповідати довєрчивому лоХторату які у нас достойні депутати, що за наші гроши асфальт нам поклали на підвір,ї . Тому теж не бажаю,щоб Ви і надалі "ПУТАЛИ ДЕПУТАТСЬКИЙ ШЕРСТЬ С ГОСУДАРСТВЕННЫМ"!

P.P.S. А якщо житомиські слуги народа так вже буже хочуть за свої гроши допомогати лоХторату, то хай до мене ідуть на фермерське господарство "бикам хвости крутити" або на Хімволокно колишне крутити не хвости, а лєску. Заробітки непогані, будуть отримувати десь по 3500 грн і на ці гроши, але вже свої, і асфальти прокладують . Тоді шановний пан голова зможе розповідати лекторату, які у нього депутати молодці. А поки що .....
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0