Наслідки затягування суду над Пухтаєвичем очевидні

К.B.G
2018-09-30, 22:50
  +2     0


      Читаю новину «Вимагаємо перевірити якість асфальту на Покровський»:
      «Громадська організація «Антикорупційний рух Житомирщини» звертається до міського голови та депутатів Житомирської міської ради з приводу неякісного виконання капітального ремонту по вулиці Покровській приватним підприємством «Проспект-транс».
     Дорожнє покриття підприємство поклало нерівномірно, чітко видно смуги, які після зими почнуть перетворюватися у тріщини, а потім у ями. В деяких місцях після дощу збиралася вода у калюжі, що свідчить про те, що біля бордюрів різні рівні покриття.
     Нагадаємо, що згідно тендерної документації вартість виконання робіт становить 7 мільйонів 556 тисяч гривень.»
У соціальних мережах ще яскравіше описано діяльність фірми Михайла Пухтаєвича:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=168979713992248&id=100026406615518
      Життя показує, що є не зовсім порядні і відповідальні бізнесмени: пісок крадуть; людей дурять; контрабандою займаються; погано асфальтні дороги ремонтують.
      Правосуддя вже 8 (!!!) років розглядає кримінальну справу по Пухтаєвичу за обвинуваченням у шахрайстві, але вироку досі нема – ні обвинувального, ні виправдального.
      Складається враження, що суд умисно затягують – щоб минули строки притягнення до кримінальної відповідальності. А тим часом крадуть народний пісок, погано ремонтують дороги за наші народні гроші (бюджетні кошти).
      Чому бездіє прокурор області Любомир Війтович? Невже державне обвинувачення влаштовує такий повільний розгляд справи та призначення судових засідань через 2 місяці?
      То ж може треба скаржитися і проводити акції протесту, щоб припинилося це затягування розгляду справи судом?
      Якби пан «Лампочка» світив щодня судді Покатілову, то може б не було у нього можливості під час дощу «ремонтувати» дорогу на Крошні – бездарно витрачати наші кошти з міського бюджету?

Богдан Коротун

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0