Приватизації бути: як майже за безцінь в центрі отримати приміщення

  +28     0

У лютому цій публікації буде рівно два роки. http://zhzh.info/blog/2017-02-02-20807

У 2017 році «Антикорупційний рух Житомирщини» проводив розслідування щодо надання ГО «Творча майстерня художників та архітекторів» в оренду приміщення площею 104,6 кв. м. в центрі міста – на Київській, 10.

У ході розслідування стало відомо про зв'язок засновників цієї ГО з екс-заступником міського голови Олексієм Ясюнецький, про те, що «Творчу майстерню художників та архітекторів» створили лише за два тижні, як отримати приміщення в оренду, і що ні архітектори, ні художники до цієї організації відношення не мають.
Тоді ми лише припускали, що схема спеціально була побудована так чином, щоб згодом приміщення можна було приватизували.  І що ж ми маємо?

16 листопада 2018 року на сайті міської ради оприлюднили проект рішення щодо приватизації шляхом викупу цією громадською організацією приміщення з урахуванням вартості невід’ємних поліпшень. http://insider.zt.ua/zhitomir/19036-deputati-planuyut-nadati-dozvl-na-vikup-orendovanih-primschen.html

Підсумовуючи, можна сказати, що, на жаль, «нова» влада не стримує свої апетити. І що наша громадська організація таки мала рацію.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0