Лакмусова ,,Бумажка'', як транспорт?

Dmitriy Antonetz
2018-12-03, 08:32
  +32     0

  Як вже всі чули мешканці району Паперова фабрика, чи як кажуть у народі ,,Бумажка'' вимагали неодноразово покращити транспортне сполучення з містом.
  На сьогодні вже виїхав працювати новий приватний маршрут №20 (110/4), курсує комунальний № 53С, окрім маршрутів 23, 11 і тролейбуса №8. Достатньо почекати декілька хвилин і транспорт є! Зник натовм на зупинці! То вже все добре чи як? Час покаже, але нажаль думку громади проігноровано.
  Чому тоді мешканці району ,,Бумажка''та Житомиряни в цілому налаштовані зібратися 05.12.2018 в 10.00 біля міської ради та підти на засідання Виконавчого комітету, щоб підняти питання відставки Дмитра Ткачука?
  Відповідь проста: дістало! Нам постійно розповідають про чарівні реформи у транспортній сфері, негідниках - перевізниках та принца, який відважно відстоює права простих містян. Як у казці) Людям набридло слухати казки та чекати далекої перспективи великих перемін. Їздити потрібно вже сьогодні, а особливо малозахищеним верствм населення.
  Навіть маленька дитина зрозуміє, що на посаді повинен бути перш за все спеціаліст, щоб якісно втілити в життя всі ті ідеї транспортних реформ. Дмитро Ткачук має 5 років досвіду роботи бугалтером, але аж ніяк не в транспортній сфері. То для чого його міський голова Сухомлин ,,протягнув'' на таку відповідальну посаду? Може для того, щоб гроші рахувати, а не транспортні графіки та пасажиропотоки в місті? Напевно можемо сказати одне: людина без належного досвіду займає свою посаду.
  Мабуть тому на сьогодні ми маємо велику кількість невдоволення по різним питанням від великої кількості Житомирян по відношенню до даного керівника...Вже набридло слухати про валідатори, закупівлю нових автобусів та інші космічні ідеї навколо реалізації яких ще більше питань...Потрібно буде написати декілька томів, щоб описати все, тому тут скажу коротко: Ткачук розчарував багатьох людей.
Саме тому ми збираємося у середу 05.12.2018 о 10.00 біля Міської ради, щоб підти на засідання виконавчого комітету та підняти колективно питання. Більш того, в даний час йде збір підписів Житомирян: за відставку Ткачука. Текст заяви та суть питання на фото. В подробицях розписано приклад району Паперової фабрики.
  P.S. Останнім часом ходять плітки, що начальник ТТУ хоче йти на місце Ткачука Дмитра, саме тому сьогодні ініціюється це питання. Але все це не більше, чим плітки. Коли Сухомлин Сергій буде вимушений звільнити свого ,,протеже''- пропонуємо провести відкритий конкурс на посаду та призначити професіонала під контролем громади міста. Це буде відкрито та прозоро.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0