«Картка житомирянина» частина спецоперації ФСБ?

Инсайдер
2018-12-04, 11:49
  +7     0

Нещодавно розміщав матеріали свого розслідування «ТРАНСПОРТНА ЕВОЛЮЦІЯ ЖИТОМИРА. ЛОНГРІД» АБО «ЕВОЛЮЦІЯ ВЕЛИКОЇ БРЕХНІ. ЖИТОМИР» ЧАСТИНА 2 «ОПЕРАЦІЯ ВАЛІДАЦІЯ».http://insider.zt.ua/blogs/18324-transportna-evolyucya-zhitomira-longrd-abo-evolyucya-velikoyi-brehn-zhitomir-chastina-2-operacya-valdacya.html

Хочу додати декілька штрихів і відступів в історію до даної публікації.

«СІМБОЛ СІСТЕМС» і ЦШК «ГЕКСАГОН»
Думаємо, вже ні для кого не секрет, що компанією , яка отримала персональні дані тернополянина і яка власне виготовляє «картки житомирянина» є ТОВ «СІМБОЛ СІСТЕМС» (код ЄДРПОУ 36038437), директором якої є Терлецька Раїса Павлівна. За даними системи https://youcontrol.com.ua з моменту реєстрації в 2011 році по березень 2014 року вона була керівником іще однієї фірми, яка вміє працювати з картками – ТОВ «СМАРТ-КАРТИ ТА СИСТЕМИ» (ЄДРПОУ 37508313).
Засновниками цієї фірми, за даними цієї ж системи є : ТОВ "НКТ СОФТВЕР" 99 % (м. Москва, вулиця Пяловська, 7, стр. 3, Російська Федерація) та ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ НКТ" 1 % (м. Москва, вул. Смольна, 20а, Російська Федерація).

Останню адресу радимо запам`ятати, ми до неї ще повернемось. Зараз засновником обох цих структур є низка офшорів з Кіпру і Люксембургу та до цього в реєстрах фігурував засновник Васін Юрій Валерійович (запам`ятайте його також). Що ж до самого ТОВ «СІМБОЛ СІСТЕМС», то до березня 2017 року, ця компанія називалась «ГЕКСАГОН-УКРАЇНА» і позиціонувала себе офіційним-представником російської компанії «ЦЕНТР ШТРИХОВОГО КОДИРОВАНИЯ «ГЕКСАГОН» і це підтверджувалось на сайті ЦШК «ГЕКСАГОН». Зараз ця інформація з сайту https://geksagon.ru/ru/about/ звичайно ж зникла. За даним з російських інформаційних систем та реєстрів ООО «ЦШК «ГЕКСАГОН» (ИНН 7713158787) зареєстроване за адресою: м. Москва, вул. Смольна 20А. На момент дослідження засновниками зазначено ООО «СМАРТ-ФИНАНС» (ИНН 7724555553) (40%) та Васін Юрій Валерійович (60%). 100 % власності ООО «СМАРТ-ФИНАНС» належить тому ж Васіну Юрію Валерійовичу.

На сайті «ЦШК «ГЕКСАГОН» https://geksagon.ru/ru/about/ вказано: «Центр штрихового кодирования «Гексагон» занимает одну из лидирующих позиций в области систем автоматической идентификации в России».
Виявляється , що Васін Юрій Валерійович є засновником ще цілого ряду підприємств у різних галузях. Але в межах даної статті ми згадаємо тільки дві юридичні особи, які також мають місце реєстрації м. Москва, вул. Смольная 20А:
- ООО «Удобный маршрут» (ИНН 7715365500 );
- Автономная некомерческая организация "Научно-исследовательский и проектно-технологический институт ТЕХНОЛОГИЙ АВТОМАТИЧЕСКОЙ ИДЕНТИФИКАЦИИ" (ИНН 7743005636)

Вибрали їх ми тому, що вони прямо дотичні до впровадження карткового проїзду в Росії.

«УДОБНЫЙ МАРШРУТ»
Фірма заснована в 2003 році. Власниками фірми є громадяни Російської Федерації - Васін Юрій Валерійович (49 %), Айбазов Олег Умарович (34 %), Соколовський Петро Ілліч (3 %) та Родіонов Тимур Маркович (14 %).
На своєму сайті https://umarsh.com/about компанія так описує своє становлення: «В 2004 г. компания РОЗАН по заданию Правительства Москвы приступила к специальному проекту по автоматизации учета проезда в наземном транспорте города на основе Социальной карты москвича. …
В июне 2008 г. по решению компаний "РОЗАН" и "НКТ" проект "УДОБНЫЙ МАРШРУТ" был выделен в отдельную бизнес-структуру. В настоящее время технология "Удобный маршрут" апробирована и внедрена более чем в двадцати регионах России.»
Житомирська автоматична система оплати проїзду (АСОП) повністю виготовлена за технологією «Удобный маршрут».
АНО «НИИ ТЕХНОЛОГИЙ АВТОМАТИЧЕСКОЙ ИДЕНТИФИКАЦИИ" (АНО НИИ ТАИ)
Організація заснована в 2002 році. Засновниками виступили Васін Юрій Валерійович, Кумок Сергій Ігорович, Марін Юрій Михайлович та ще один фігурант розслідування Лаврентьєв Леонід Геннадійович.
Керівником є Васін Юрій Валерійович.
І тут стає цікавіше.


Як мінімум з 2016 року організація активно взялась за освоєння Криму і навіть жаліється на «Крымдорсвязь» в антимонопольну службу Росії https://solutions.fas.gov.ru/to/krymskoe-ufas-rossii/06-2758-742d3153-b03b-4242-8c1b-3de6c1b4e1de
З 2011 року співпрацює з ОАО «Башкирнефтепродукт» по системі коаліційної програми лояльності покупців на АЗС. В 2016 році АНО «НИИ ТЕХНОЛОГИЙ АВТОМАТИЧЕСКОЙ ИДЕНТИФИКАЦИИ" виграла державний контракт на надання послуг для Російської Академії Народного Господарства і Державної Служби При Президенті Російської Федераціїhttp://zakupki.gov.ru/epz/contract/contractCard/common-info.html?reestrNumber=0373100037612000323
Основним споживачем послуг АНО ТАИ є ООО "РН-ВОСТОКНЕФТЕПРОДУКТ", що є дочірньою структурою російської корпорації «Роснєфть».

В 2015 році АНО «НИИ Технологий Автоматической Идентификации» поставило для ОАО «Информационная сеть» міста Єкатеринбург платіжні терминали модель NEW8120R на суму 288 000,00 доларів США.
ОАО «Информационная сеть» міста Єкатеринбург це практично повний аналог тернопільського «Системного зв`язку».
Ви може не в курсі, але саме ці термінали поставили і в Житомирі.
В Києві зареєстроване Дочірнє Підприємство Автономної Некомерційної Організації "Науково-Дослідний І Проектно-Технологічний Інститут ТЕХНОЛОГІЙ АВТОМАТИЧНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ" – "ЦЕНТР АВТОМАТИЧНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ" (ЄДРПОУ 31280823), яке очолює Васіна Ірина Геннадіївна.


Висновки
«Європейська» система оплати за проїзд, про яку вже два роки розказують Житомирські горе реформатори виявилася реально «з-за порєбріка». І її там відкатали вже більше ніж в 20 регіонах. Всю систему включаючи технічні пристрої і програмне забезпечення встановлювали в Житомирі «спеціалісти» ТОВ «СІМБОЛ СІСТЕМС» («Гексагон Україна») – філіалу російського ООО «ЦШК «ГЕКСАГОН». 06.09.2016 Управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради засвідчує своїм листом, що компанія ТОВ «Гексагон Україна» (код ЄДРПОУ 36038437) була інтегратором АСОП (автоматичної системи оплати проїзду), поставила, встановила та ввела в експлуатацію АСОП та ОП для м. Тернопіль. Лист було надано для участі у тендері в Житомирі на постачання АСОП.


Звичайно, що фірми, які працюють в Росії з «Роснєфтю», Адміністрацією Президента, Правітєльством Москви, збирають, обробляють персональні дані по половині Росії є просто успішними підприємницькими структурамиі до Федеральної Служби Безпеки Росії (ФСБ) не мають ніякого відношення. Але в це може повірити лише людина несповна розуму, або ж «патріоти» з нашої міської Ради.

А фірмі «Системний зв`язок» дійсно нема потреби щось самостійно зливати чи передавати в Росію тому, що вона є одним з елементів загальної Системи. Системи збору, накопичення та обробки персональних даних з градацією по прошарках суспільства, та он-лайн моніторингу їх переміщень в межах населених пунктів Росії та України. Тільки центр збору та обробки цих даних знаходиться навіть не в «СІМБОЛ СІСТЕМ», а за тією самою адресою: м. Москва, вул, Смольна 20А.

Враховуючи, що фірма «СІМБОЛ СІСТЕМ» як сама так і через такі структури як «Системний зв`язок» працює не лише в Житомирі, але і в Тернополі, Чернігові, пробує залізти в Полтаву, Черкаси і Хмельницький, це вже становить реальну загрозу безпеці як окремих громадян так і національній безпеці України.

І на останок: За словами заступника міського голови Дмитра Ткачука: «Ощадбанк» повідомив про певні технічні складнощі в питаннях сертифікації чіпа, тому...» (https://www.youtube.com/watch?v=LKnj0S51En0). Уважно прослухайте інформацію (15-30 секунди розмови) та згадайте, як міський голова розповідаючи про картку наголосив: «Почему нас интересует именно банковская карта. Потому что это будет двухчиповая карта.»...і як ви розумієте, проблеми виникли не з чипом який використовує державний банк, а з пропонованим чипом транспортного додатку... (https://www.zhitomir.info/news_172599.html)

Відтак стає зрозумілим звідки у ФСБ та ГРУ РФ номери телефонів громадян України для розсилки фейкових запрошень у военкомати під час оголошення військового стану. Не забуваймо, що Росія проти нас воює не лише на Донбасі і в Криму, в Азовському та Чорному морях.

Ви все ще чекаєте на «Картку житомирянина»?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0