Мер сховав під спідницю заступника мера від народного гніву

  +31     0

Сьогодні на засідання виконкому прийшли розлючені жителі району Паперова фабрика, яких дістала бездіяльність та обіцянки заступника мера з питань транспорту Дмитра Ткачука.

Хоча Діма розповідає, що їх проблема з транспортом вирішена, люди так не вважають. По-перше, перевізник на маршруті №110 (який продовжили) відмовився перевозити пільговиків. Цікаво так виходить: одним можна не возити, іншим – ні. Хто це такий розумний встановлює правила в ручному режимі? Не царь всея Житомира Ткачук розставляє пріоритети і порушує Закони України?
По-друге, люди кажуть, що не можуть у вихідні дні виїхати у місто зранку, а у будні – ввечері. А ще вони хотіли запитати скільки коштують знущання над ними, яке фінансує приватний перевізник?

На усі вимоги житомирян, члени виконкому кивали головами, а тим часом у кутку маленькі щуренята - група підтримки Ткачука – в особі Пучича та Фурлета нахабно посміхалися. Авжеж, як ви, холопи, посміли прийти на виконком і щось казати проти Ткачука? До речі, Пучич бігає по міськраді у робочий час – це норм, але що там робить Фурлет? Чи якщо депутат, то на роботу можна не ходити?
Самого Ткачука, як турботливий татко, Сухомлин вивів з засідання виконкому незадовго до виступу людей від людського гніву подалі. І знаєте, як на мене, це найкращий показник відношення заступника мера до людей. Запахло смаженим – ховаюсь мамі (або тату) під спідницю. І плювати я хотіла на вас і ваші проблеми. Ходіть пішки, дурні.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0