"АХТУНГ! УВАГА! СЬОГОДНІ БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ"

  +29     0

5 грудня "АХТУНГ! УВАГА! СЬОГОДНІ БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ".
Кожен раз за добу до бюджетної комісії два "молодых дарования" починають шантажувати житомирського міського голову та пані секретаря міськради, вимагаючи виділення грошей ще на пару тисяч валідатори та на те, щоб керівник ТТУ пан Євгеній Демчик підписав папір за китайське барахло , Вони особисто сидіти не бажають за марнотратство (поки що тільки за марнотратство!) і чомусь вирішили, що на роль "зиц-председателя" Фунта більше всього підійде пан Демчик, який одразу почав ходити на тренуваня в спортзал, щоб відбити бажання молодих "генієв" напасти на нього в темних кулуарах влади.

Пани дем,яльянсо-БППісти з самого ранку в день бюджетної комісії вдягають коробки з написами "Дима Валидатор" та "Ваня Валидатор" починають з завиванням ходити по міськраді, наводячи жуті на міського голову та секретаря міськради , вимагаючи зателефонувати голові бюджетної комісії пану Мойсеєву та наказати йому (!!!) не виділяти гроши на ТТУ.

Вой експерементаторів за бюджетні кошти закінчується з приходом на роботу гарної Балуваної Галі, яка одразу обіцяє вдягти їм на голови коробки та спустити підсрачниками з другого поверху до лектората з "Бумажки", якій вже майже добу чекає пана Діму Ткачука через його вчорашню евакуацію з виконкому. Вой одразу припиняється , а коробки заносятся Дімою в кабінет до головного спеціаліста міськради по боротьбі з корупцією на третій поверх.

Сьогодні на 14 годину знову бюджетна комісія і тому прошу шановне житомирське панство просто прийти і послухати-подивитись як можливо зам. міського голови зі своїм колежанам буде саботувати роботу ТТУ, щоб пан Демчик підписав папіри про прийом китайського сміття з гордою назвою "валідатори".

P.S. Може хтось з прихильників дем,альянса-БПП захоче мені заперечити? То хай відповість на запитання : "На яку суму з бюджетних коштів закупили валідатори на маршрутки і яка їх (валідаторів) доля?" А про те, чому два рази закупали за наші (!!!) кошти програмне забезпечення приблизно по 1 млн 200 тисяч грн я вже мовчу. Це запитання вам, панове, скоро зададуть слідчі органи.

P.P.S. Ще раз запрошую шановне панство сьогодні на бюджетну комісію тільки по причині, щоб житомирський лекторат вже зрозумів нарешті чому падають тролейбусні стовби на горіти почали вже самі тролейбуси. Дякую.

6 грудня. "НАШЕГО ПОЛКУ ПРИБЫЛО. НАДО ВЛАДИКА ТОЖЕ ПОДКАРМЛИВАТЬ С БЮДЖЕТА."
Хочу трохи пояснити сітуацію по валідаторам на маршрутки.
Житомирський провладний дем,альянс-БПП цей рік пропрацювати під лозунгом "Валідатор в кожну хату"і почав скуповувати валідатори на базах металобрухту , у росіян та на китайських базарчиках в Піднебесній. Купляли іх так за бюджетні гроши, що пан Фурлет забив ними свій склад КП "Житомиртранспорт" по самі помаранчі.
Складати валідатори вже було нікуди, але зупитинится вже сил не було і звернулися дем,альянсовці до перевізників з вимогою взяти у пана Фурлета в аренду валідатори на кожну маршрутку. Перевізники взбунтовались проти такого нахабства з боку "молодих дарованій" та пообіцяли після роботи перебалакати по черзі з Дімой, Ванєю та прицепом ще дати по ліверу і пану Владу, щоб свого носа туди зовсім не пхав.
Так що, шановне панство, валідатори на мільони народних гривень лежать на складі КП "Житомиртранс" у пана керівника Фурлета , просто лежать, бо для списання іх , як морально застарілих, ще час є. Пан міський голова продовжив каденцію Івана ще на 5 років. Звісно, якщо не посадять.
P.S. Прошу уважно подивитися на дві світлини. Чим вони не схожі? Так, вірно! До бюджетного корита вже допустили і третьєго мушкетера короля. Так що, шановне панство, затягуємо паски, бо ще одного паразита треба годувати за наші податки. Зрада!
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0