То хто маніпулює колективною свідомістю?

Dmitriy Antonetz
2018-12-18, 15:38
  +35     0

Не бачив раніше цих публікацій, прокоментував би, але краще пізніше, чим ніколи. Хочу зазначити, що в даний час мої дії по питанню транспортного сполучення в мому районі міський голова виставляє як ,,лобіювання інтересів'' певних осіб. До кінця не зрозуміло кого саме та які про це говорять факти? 

Суцільні плітки читаю в цьому Житомир.інфо. Перевізник сказав, що на нього тисли активісти, тому він зняв маршртут 110 через неділю після того, як він почав ходити в район Паперової фабрики. До цього я чув версії, що то були якісь міфічні бабусі на зупинці, які наробили галасу...А в даний час вже пишуть, що на засіданні виконавчого комітету на перевізника сильно тисли. Брехня! Я там був аж один із всього району, щоб прийти та передати те, що мені кажуть люди. Замість цього на мене намагались навісити ярлик ,,міфічного представника народу''. Активно приймав у цьому участь Олег Черняхович з Партії Свобода. Купа не зрозумілих та не потрібних запитань, які не стосувались теми. Савіцькому я просто зробив зауваження: ви можете показати людину, яка за вашими словами підписалася за те, що не знала? Ось і весь тиск! Так, мене обурило таке нівелювання діяльності Aleksandr Roshko. Він чесно ходив збирав підписи за те, щоб пропозиції від людей заслухали на виконавчому комітеті. Кожному в деталях розповів за що збирає підписи. А перевізник Савіцький почав казати, що то все не зрозуміло, не зрозумілі активісти, люди не розуміюсть...Одним словом тиск був з боку Савіцького(перевізника). 

Після такого бруду не хочеться більше ходити ни на ті засідання, ні сесії...Ось пряма відповідь на питання, чому люди займають пасину позицію в суспільстві?! Тому що як тільки починаєш відстоювати свої права, то тебе поливають брудом та ігнорують!

Сьогодні підемо і на камеру знімему всю відверту розмову з Сергій Сухомлин стосовно цього питання, щоб розставити всі крапки.

Мене ця вся історія з транспортом просто дістала! Мені це не потрібно! Моя тема - навколишнє природне середовище. Я був змушений втрутитися по причині ігнорування мешканців мого району, моїх сусідів. Ткачук Дмитро пообіцяв все вирішити до 1 вересня! Пройшло більше 2х місяців і ми були вимушені знову підіймати галас, замість того, щоб займатися своїми справами. З людьми нормально не провели роботу, не врахували пропозиції. Було 2 зустрічі на вулиці та купа галасу...

Питання потрібно вирішувати якісно, а для цього потрібно враховувати точку зору людей! Мене особисто обурило відношення до мене та моїх сусідів. Таке відношення призводить до диструкктиву, я проти ігнору на точки зору людей!Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0