"СТВОРЕННЯ НАГЛЯДОВОЇ (СПОСТЕРЕЖНОЇ) РАДИ ТТУ

  +34     0

Як майбутній член наглядової ради ТТУ я отримав доручення перерахувати тролейбаси, трамваї та "зірки на небі" від зама міського голови пана Ткачука і одразу згадав старовинне бандерівське прислів,я що "коли собаці ніц робити , то вона яйця лиже", але ослухатись не посмів, бо маю велике бажання бути призначеним та попрацювати разом з депутатом Пучичем в одній спостережній раді , куди він так рветься чомусь.

Сьогодні з ранку і почав рахувати все що їздить та шевелиться, але збився та вирішив з дозволу керівництва ТТУ обійти територію та побачити все на свої очи.

Шановний пане Ткачук, робітники ТТУ в отличие от вас, ворон не считают за 75 тысяч народных денег в месяц, а работают. Так, наприклад, сьогодні-завтра на маршрут виходить тролейбас після ремонту . Його відремонтовано, а не сдано на металобрухт, як ще недавно практиковалося .

В ремонті ями депо проходять світло і мені незрозуміло як раніше при свічках робилися ремонти та профілактику міського транспорту.
Також, пане Дмитро Григорович, побачив я як обшивають сидіння для тролейбусів та перевірив на моцність матерію, яку закупили по доступній ціні без накруток та відкатів.

Побачив також мост тролейбусний, який після ремонту відправляли на площадку на Ольжича. Робота іде, ніхто не блукає без діла ні в адмінбудівлі, ні в цехах.

Хочу також анонсувати початок реконструкції майбутнього спортзала для робочих та всіх бажаючих , купили дошку для полу та почали доводити стіни до нормального стану. Так що, пане Дмитро Григорович, робота не просто на ТТУ іде, робота там кіпить. А може хто з Вашої команди, шановний заступник міського голови, захоче теж зі мною увійти в наглядову раду, щоб там "хреном груши околачувати", то для них є зимовий сад на території ТТУ і , повірте мені , що їм там буде дуже весело.

P.S. Шановний пане міський голова, згадайте як я колись просив Вас включити мене в комісію по Гідропарку. Ви відмовились і пішли корупційні скандали один за одним. Тепер прошу не повторювати цю помилку та включити до складу наглядової ради житомирян, а не як завжди хАлуєв. Дякую и банду таки геть!
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0