Якби дороги латали валідаторами...

  +30     0

Якби дороги можна було б латати валідаторами, то заступник міського голови Ткачук зробив б усе швидко. А так, шукайте кращої долі.
Та добивайте свої автівки.
Я вже писала про те, що складається враження, ніби міська влада просто не помічає ям на дорогах. Так зручно робити вигляд, що тебе це не стосується. А от, коли відремонтують якийсь шматок дороги, за наші кошти! до речі, хутко скажуть, що це здобуток міської влади.
Чортові цинічні перевертні.

Начальник КП "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" Євгеній Демчик звернувся до заступника мера Дмитра Ткачука з приводу жахливого стану міських доріг. 

"Обратился к заместителю мэра Дмитрию Ткачуку по поводу ужасного состояния житомирских дорог, в том числе где курсирует общественный транспорт.
В данный момент ситуация выглядит, как замкнутый круг: мы чиним троллейбусы, они выезжают на дороги, ломаются и мы снова чиним троллейбусы.
Не знаю, как еще обратить внимание Дмитрия Григорьевича к данной проблеме. Не высыпать же ведро асфальта ему на стол, правда?", - написав на своїй сторінці у Фейсбук Євгеній Демчик.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0