БУТИ ЧИ НЕ БУТИ ОФІСНОМУ ЦЕНТРУ В ЦЕНТРІ МІСТА? Ч.2

  +22     0

У січні 2019 року наша громадська організація «Антикорупційний рух Житомирщини» писала про будівництво 7-поверхового торгівельно-розважального центру у Житомирі за адресою вул. Київська, 40.

Тоді ж ми розповідали про те, що Управління державного архітектурно-будівельного контролю  розглядає питання щодо скасування реєстрації повідомлення про початок виконання підготовчих робіт на цьому об’єкті. По-перше, через те, що забудовник ТОВ «Полісся-Інвестбуд» не допускав посадових осіб УДАБК на будівництво. По-друге, забудовник не виконав вимоги припису щодо усунення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, під час наступної перевірки не надав документації на об’єкт «Нове будівництво торгівельно-офісного центру за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 40».

Листом від Управління Державного архітектурно-будівельного контролю у Житомирській області нас було повідомлено про те, що на цьому об’єкті було зупинено дію містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва.


Що далі? Під питанням. А поки не з’ясують ситуацію, в тому числі і правоохоронні органи, які зацікавились цим будівництвом, житомиряни милуватимуться довгобудом у центрі міста.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0