Селфі-президент або навіщо нам мітинги

Janna
2019-03-14, 12:44
  +23     0

Останній візит Петра Порошенко в Житомир був найбільш гучним з останніх частих приїздів. Не дивно - вибори на носі.

Житомир зустрів президента не меншою кількістю людей, ніж 1 березня на майдані Корольова мітингували за його імпічмент під знаменами Юлії Тимошенко. Якщо проти президента збирали мітинг з пенсіонерів та студентів, то до на його мітинг зібрали декілька колективів підприємств, власники яких наближені до БПП.

Що дають такі мітинги для рейтингу кандидатів. Зараз це питання риторичне. Результат на виході 0. Люди, загнані на мітинг постоять і розійдуться з розумінням того, що стали просто статистами для картинки. Більше того, можуть ще й образитись, через те, що участь у мітингу це, якщо по сьогоднішнім міркам не професія, то принаймні робота, за яку платять кошти. А тут доводиться «пахати» безкоштовно.

Ті, хто побачать картинку у ЗМІ теж не будуть вражені, адже всі знають як ті мітинги збирають. Тож конвертувати мітинги в голоси виборців, якщо вони збирались за кошти чи за вказівкою керівництва свого підприємства, не реально.

Те, що людям, що прийшли на Порошенко, сам Порошенко не цікавий видно з реакцій на будь-які провокації. Реакції немає, тому що її не передбачає відведена роль та немає щирої підтримки.

Тоді навіщо мітинги все ще намагаються використовувати на виборах? Стара звичка. Згадайте вибори років 10 тому. Якщо власник підприємства підтримував кандидата (не важливо з якої причини) він виводив людей на мітинг і просив їх про підтримку. Люди довіряли керівнику, якщо він щодня доводив, що йому варто довіряти. Тут же самі власники не готові «світитись» зі своєю підтримкою, бо завтра президентом може бути вже не Порошенко, а «пляма» на репутації від закликів голосувати за кандидата залишиться. Людей вивели, масовка є, підтримки немає.

Бізнес не довіряє президенту, люди не довіряють власникам бізнесу – замкнене коло. В усіх цих мітингах лише одна користь розвага для людей. Президент за голоси не проти зробити селфі з представниками електорату. А люди не проти сфотографуватись з президентом, адже не щодня таке буває. То може краще замінити мітинг більш сучасними методами? Селфі сесія з президентом? Принаймні було би більше згадок про Гаранта в родинних альбомах житомирян.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0