Как бы чего не вышло

  +31     0

Багато хто дав негативну оцінку поведінці начальника ТТУ Демчика. Багато хто вважає, що так у складні часи і потрібно. Хтось каже, що він рано стартанув, рано показав свої можливі мерські амбіції, і що саме це дратує Сухомлина. А хтось вважає, що чому б і ні?
А є ті, які живуть за принципом «как бы чего не вышло». Бояться всього: начальника, начальника начальника, пересічного чиновника чи якогось високого і важливого, перевірки, гласності, навіть власної тіні.

Сидів би собі тихо на стільці начальника ТТУ. Перераховував би трійці колишніх активістів і меру відкати за купівлю запчастин. Не купував би дешевше електроенергію і паливо, а купував би як всі, але за певну винагороду. Перераховував би фіктивній конторі депутата Вані кошти за речі, які його підприємство не робить. А це, між іншим, близько мільйона на рік. Це ж не твої гроші, а комунального підприємства, хіба тобі шкода? Чого пручатися. І хто б кого чіпав? Заради чого лізти на амбразуру?

Але не всі живуть за принципом «как бы чего не вышло». Не всі можуть переступити через себе і злитися під покидьків. Тож чи не варто їм показати середній палець?


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0