Чи покращує мер Сухомлин Житомир???

  +36     0

Я за те, щоб в Житомирі будувалися багатоповерхівки ! Я за те , щоб пільговики отримували квартири ! Місто має розвиватись! 

АЛЕ в якій спосіб? Та якою ціною? 

Мер Сухомлин та його команда ,мають талант з любої класної справи зробити «блудняк». 

Мало того , Сухомлин перевищив свої повноваження та підписав договори оренди земельних ділянок після рішення сесій, додаючи в них свої авторські протизаконні «родзинки».

Так він ще вміло стикає лобами забудовників з громадою міста надаючи підстави людям потім довго судитись за свої права. Це чітко простежується в фотокопіях рішення сесії та в договорі оренди щодо земельної ділянки по вулиці Хлібній 22 б. 

(дивись фото)

Також всі знають , що на Корбутівці сьогодні будується чимало багатоповерхівок, але мало хто знає що мережі каналізування там вже працюють на межі. Пропускна спроможність існуючої каналізаційної мережі в сутки 1500м3 стоків , а додаткове розрахункове навантаження після заселення новобудов ще +1500 кубічних метрів стоків на сутки. ( тобто вдвічі перевищує!!!)

Якщо негайно не розпочати проектування та будівництво нової мережі каналізації виникне ЕКОЛОГІЧНА КАТАСТРОФА! 

У мене є стенограма сесії обласної ради , в якій гість пан Сухомлин після мого запитання чи знає він що може бути проблема в Житомирі з мережами , запевнив депутатів , що на Корбутівці вже розроблений проект водовідведення та зі всіма забудовниками заключені угоди на їхнє фінансування даних робіт.

Я зробив відповідні звернення та ініціював наради спільно з керівництвом КП «Житомирводоканал» та представниками виконавчого комітету. Згодом отримав копії всіх технічних угод на водопостачання та водовідведення з забудовниками та висновкі управління комунального господарства . Так от , підтвердження словам мера , що вже дану проблему вирішено я не знайшов.

Висновок: Або Сухомлину постійно хтось надає недостовірну інформацію , або він сам вводить постійно в оману громаду міста Житомира.

Сьогодні ми ведемо ще декілька депутатських розслідувань по «справам» мера Сухомлина . Вони будуть скоро обов‘язково опубліковані.

З любов‘ю до людей , голова фракції ВО #Батьківщина в обласній раді Володимир Кропивницький

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0