У міськраді не знають, скільки житомирян насправді розрахувалися за проїзд карткою

  +29     1

Нарешті потроху почали звертати увагу на свавілля депутата Фурлета та його КП "Житомиртранспорт". Він не може доказати скільки коштів збирають валідатори у комунальному транспорті. Не хоче цього робити і не буде. Бо хто ж його заставить? Не міський же голова чи його дружок заступник мера Ткачук. Так і живуть. Втрьох і на баблі з валідаторів. 

Стаття Романа Здорика, "Вголос.zt".

В управлінні транспорту і зв’язку Житомирської міської ради та на комунальному підприємстві «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» не знають, скільки коштів надійшло за безготівкову оплату проїзду у комунальному транспорті. Про це, як повідомляють джерела «Вголос.Zt» у міській раді, представники управління сказали під час затвердження фінансового плану ТТУ.

Доступ до автоматизованої системи оплати за проїзд мають виключно на комунальному підприємстві «Житомиртранспорт». В обов’язки останнього входить обслуговування згаданої системи та її програмного забезпечення. Разом із тим, функціонування самих валідаторів для безготвікового розрахунку підтримує своїми силами трамвайно-тролейбусне управління.

«Ми власним коштом здійснюємо їх ремонт, заміну необхідних комплектуючих тощо», – сказали працівники ТТУ під час зустрічі із міським головою Сергієм Сухомлином та профільним заступником мера Дмитром Ткачуком. Посадовці міської ради цю інформацію не спростували.

У КП «Житомиртранспорт» стверджують, що протягом вересня 2018 року — березня 2019 року підприємство отримало понад 1 млн грн від продажу електронних квитків. Однак, попри те, що у інформаційному запиті ми просили надати підтверджуючі документи, на підприємстві окрім таблиці, завіреної печаткою КП «Житомиртранспорт» та підписом адміністратора систем надати нічого не змогли.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 1

  1. 0    
    Atika Офлайн 21 березень 2019 15:49
    Уже скоро,на СК1,слоган из трейлера "...здесь Паша Эмильевич понял,что сейчас его будут бить,может даже ногами..."