Як мер Сухомлин та президент Порошенко освіту «люблять»!

  +36     0

В багатьох садочках та школах міста ми давно стали друзями, тому що постійно спілкуємось з вчителями , вихователями та дітьми. Не забуваємо їх і в свята. Знаємо про всі проблеми закладів та максимально стараємось допомогти їм. АЛЕ є такі проблеми які ми не взмозі вирішити.

Зарплати вчителів дуже малі. Вихователі отримують майже наполовину менше ! Праця вихователів недооцінена та її не достатньо щоб не думати як вижити при таких високих тарифах за комуналку та високих цінах на все( продовольчі товари, проїзд в транспорті ...)

Ситуація з вихователями дуже складна. Охочих іти працювати майже немає. В деяких закладах не вистачає по кілька працівників - троє-четверо. «Молодий вихователь, який лише приходить, отримує біля 3 тисяч гривень. А загалом максимум вихователі з досвідом у садочку можуть заробити не більше 4,5 тисячі гривень»,- розказала нам завідуюча одного з садочків. У деяких садочках через нестачу вихователів до роботи беруться і завідувачі, і методисти. Очікували збільшення зарплати , як обіцяв уряд та президент , але цього не сталося.

КОМАНДА ПОРОШЕНКА ПОЧАЛА СТІЙКИЙ КУРС НА ЗНИЩЕННЯ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ!

Ще однією великою проблемою в Житомирі є проведення ремонтів та будівництв шкіл, стадіонів ....

Жага «освоїти» величезні кошти перетворює благії справи на завищення кошторисів та робіт більше ніж вдвічі від початкових сум, при цьому якість зовсім не контролюється. 

Наприклад, всі ми знаємо проблему з 3-ю школою, частина якої розвалилася в 2016 році. Загальна вартість реконструкції будівлі у 2016 році становила понад 35 млн 102 тис. грн. Так от добудували її більше ніж за 100 міліонів гривень! 

Більшість шкіл які утеплювались за ці роки , сьогодні потребують ремонтів та переробки. Деякі роботи проводили в дощ та сніг , утеплювач та стіни набрали вологості а потім їх законсервували шпаклівками та красками. В шкільних класах з‘явилася цвіль, а самі фасади почали тріскати пропускаючи додаткову вологість!!!https://www.zhitomir.info/news_178275.html

Також не минула проблем закупівля в 2018 році нових дорогих ноу-хау-парт для початкових класів. Напевне в міністерствах їх хтось розробляв для музеїв а не для шкіл, тому що вже за перші пів року їх дуже багато зламалося.

В деяких школах Житомира ( наприклад в школі #32, яка знаходиться на Корбутівці ) немає спортзалу, діти взимку навчаються фізкультурі в коридорах школи, розстиляючи спортивні мати прямо під дверима аудиторій! Щоб виділили кошти на побудову спортзалу, ми з батьками учнів, тричі збирали достатню кількість голосів в петиціях до Сухомлина, але «воз і нині там». Замість цього, команда Сухомлина затіяла довгостроковий ремонт стадіону «Спартак». І думаємо , що він теж поб‘є всі рекорди надмірного фінансування. https://zt.20minut.ua/…/rodina-spartak-hto-z-blizkih-chinov…

Сьогодні ми ведемо ще декілька депутатських розслідувань по «справам» мера Сухомлина. Вони будуть скоро обов‘язково опубліковані.

P.S.

Гарне гасло Порошенка вісить на бордах по всій Житомирщині —- АРМІЯ. Сьогодні ми всі стали свідками як оточення Порошенка і він сам, причетні до розкрадання армії, постачання неякісної броні та запчастин до танків. Як наслідок це привело до загибелі великої кількості синів нашої України. А ЦЕ ВЖЕ ЗЛОЧИН!

Ми би додали до гасел Порошенка і команди ще й гасло — ОСВІТА Оточення Порошенка до цієї галузі «приклало» зусиль(((

З любов‘ю до людей, депутати ВО #Батьківщина
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0