Безпомічні кошенята або як з перевізниками в політику грати

  +30     1

Ми думали, що це дно, але знизу постукали.
Влада міста домовилася з перевізниками, що вони возитимуть пільговіків за добровільними внесками.
ЩОООО? За якими такими внесками? Де в цьому реченні хоча б якась згадка про закон? Чи Житомир - це махновщина ткачуковська?
Ткачук і мер виглядають безпомічними кошенятами. Цікаво, наскільки вистачить терпіння перевізників і коли вони знову попросять підвищення тарифу. Чи їх вже все влаштовує і більше вони не їздять собі в збиток?
Как би нє так.
І до речі, компроміс, це коли дві сторони задоволені, а що тут отримали перевізники? Чи нам не все сказали?

Пільговики їздитимуть, але не безкоштовно: житомирські перевізники знайшли тимчасовий компроміс з міською владою

 
Житомирські перевізники почали возити пільгові категорії населення з 10 ранку до 16:00, але більшості пільговиків за проїзд доведеться платити, хоча й менше ніж іншим. Таких домовленостей вдалося досягти після переговорів між перевізниками та представниками міської ради.
У рамках тимчасових домовленостей проїзд для пенсіонерів та деяких категорій пільговиків становитиме 3 гривні до того часу, доки виконавчий комітет міської ради не ухвалить остаточного рішення щодо врегулювання транспортної проблеми та можливого підняття вартості проїзду у громадському транспорті.
«Ми це проговорювали. За цей період ми провели три наради. Якщо вони хоть вирішити конструктивно ситуацію, йти на діалог і щоб міськвиконком прийняв якесь виважене рішення, вона мають продемонструвати зі свого боку не просто вперту позицію і протест, а сідати і говорити. В ході цього діалогу фактично сформулювали тимчасове компромісне рішення. Тобто вони розширюють список, а не возять лише атошників і дітей сиріт. Розширюють список по пільгових категоріях громадян. По пенсіонерах, які сьогодні по закону мають сумнівний статус самої пільги — пільгову ціну. Тобто не виганяти, не вимагати 5 гривень, а спробувати працювати в такому форматі добровільних внесків» — розповів заступник міського голови Дмитро Ткачук.
Крім того, Дмитро Ткачук зауважив, що наразі працівники управління транспорту перевіряють інформацію чи дотримуються перевізники згаданих домовленостей.
Під час переговорів перевізники також погодилися безкоштовно перевозити учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО, інвалідів І та ІІ групи, дітей-сиріт, дітей-інвалідів та осіб, що їх супроводжують, ліквідаторів ЧАЕС І категорії, учасників бойових дій та інвалідів війни, дітей-інвалідів, яким встановлено інвалідність пов’язану з Чорнобильською катастрофою та дітей з багатодітних сімей.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 1

  1. 0    
    Atika Офлайн 11 квітень 2019 16:29
    Фееричные долб...ёбы! Добровольно - это как?!Хочу даю,хочу нет?! Конечно-же нет!!!И какие последствия тогда для меня???Может и налоги наши,с которых они получают неплохую зарплату,сделать добровольными?Долго-ли протянут?