Кому крісло губернатора?

Janna
2019-05-22, 13:01
  +27     0

Після виборів в країні що не день, то інтрига. То вибори до ВР, то система виборів, то загроза дострокових місцевих. На цьому тлі питання призначення Житомирського губернатора області відійшло на другий план. Але попри це процес іде.

Наразі всім зрозуміло лише те, що Ігор Гундич в кріслі губернатора ще не довго і те, що Зе Президент не розглядає БППшника у якості кандидата на цю ж посаду. У Ігоря Гундича вже є свої плани, про які я писала раніше. Тож хто буде наступним головою ОДА – інтрига області.

Однозначно можна сказати, що зараз остаточної кандидатури ще немає. Хоча пропозиції від Зе команди були для 3 кандидатів, жоден з яких не погодився зайняти посаду. Чи то умови не влаштували, чи свої плани були. Але є і ті, кого не запрошували, але вони дуже хочуть. Один з них екс-заступник міського голови Матвій Хренов. Він вже пробивав через свої зв’язки можливість отримати крісло губернатора, але досі результату немає.

Ще один кандидат з влади, який знову хоче у владу - Геннадій Дмитренко, звільнений з посади державного секретаря Міністерства екології та природних ресурсів восени минулого року. Його лобіювала керівниця обласної «Батьківщини» Анжеліка Лабунська. Але ймовірність, що зорі на небі стануть для нього найкращим чином майже нульова, завеликий шлейф негативу.

Із екс-команди БПП на посаду губернатора може повернутись Сергій Машковський. Він вчасно відійшов від Порошенко та цілком підпадає під стиль Зе.

І найвеселіший кандидат, точніше кандидатка – сестра нардепа Борислава Розенблата – Олена Розенблат. У неї з нинішнім Президентом спільне минуле – КВК. І, за моєю інформацією, зв’язки вже піднімаються.
Не виключено, що за наступні дні список бажаючих зросте, хто буде переможцем – покаже час.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0