Юля обрала «Титанік»

Janna
2019-06-05, 15:06
  +22     0

В кожній партії свої під килимові ігри. Але в обласній «Батьківщини» вони вже вийшли з під килима і на повну тішать конкурентів. Головний ініціатор скандалів – голова обласного осередку Анжеліка Лабунська. Головна потерпіла від скандалів Юлія Тимошенко, яка на виборах не дорахується голосів.

Позачергові вибори розпалюють пристрасті в партійних осередках прохідних партій. Хто від кого іде питання № 1 до завершення реєстрації кандидатів. По Житомиру, звісно, конкуренція як завжди буде найбільша серед округів. І тут «Батьківщина», яка на президентських виборах показала непоганий  результат могла би провести свого кандидата. Могла би як не скандали останніх місяців. Хоча на справді чорна смуга «Батьківщини» розпочалась після того, як Анжеліка Лабунська перестала бути головою облради. Далі було скандальне ДТП з депутатом облради від «Батьківщини» Дмитром Кропачовим, якого чомусь замість вигнати з партій прикрили.
Але головним скандалом останнього часу стало рішення Анжеліки Лабунської вигнати з партії цілу фракції депутатів міської ради. Яке затемнення найшло на партійну діячку так досі ніхто і не зрозумів. В порівнянні із «заслугами» Дмитра Кропачова депутати виглядають як янголи: нічого не вкрали, в скандалах не помічені та ще й майже всі з хорошими виборчими рейтингами. Принаймні, виганяти Любов Цимбалюк, Тетяну Оноприєнко та Людмилу Кропивницьку та ще й на передодні виборів було крайньою дурістю. Цікаво, що Юлія Тимошенко депутатів не повернула та довірилась думці керманича обласної організації.
А тут, поки оговтувались від останнього скандалу, підійшов новий: з трибуни обласної ради депутат Володимир Кропивницький звинуватив Анжеліку Лабунську у прослухуванні телефонних розмов депутатів. Технічно це цілком реально було зробити через одного з найближчих до голови соратників Віталія Сороки, дружина якого працює начальником відділу СУ Нацполіції області. Чим закінчаться для Анжеліки Лабунської ці звинувачення – покаже час.
А зараз «Батьківщина» йде на вибори. Анжеліка Вікторівна за списком, а по мажоритарці по Житомиру, вже традиційно виставляють статиста. Цього разу ним буде громадський діяч Богдан Купчинський. Який, судячи за задумом Анжеліки Лабунської, має забезпечити перемогу когось з конкурентів.
Позиція голови обласного осередку партії деморалізувала партійців та дезорієнтувала виборців, тож на результатах партії Тимошенко це однозначно відіб’ється. Кадрова політика Тимошенко на Житомирщині нагадує купівлю квитків на «Титанік». Цікаво, скільки ще виборів організація переживе за керівництва Анжеліки Лабунської. Напевне, не багато.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0