Зять "баяніста" іде в депутати

Janna
2019-06-07, 13:59
  +33     0

Вибори як весна – сходить сніг і чого тільки не побачиш. Іноді навіть дуже дивні екземпляри. Всіх їх об’єднує те, що вони клянуться у чесних намірах та малюють нам неймовірні картини майбутнього. Ступінь цинізму у всіх різна. Окремі екземпляри вражають.

Днями в Фейсбуці побачила гарного кандидата: як і всі чесного, принципового, втомленого від самодурства влади, бізнесмена, який піднімає Україну, та Житомирщину зокрема. І йти він вирішив не стандартним шляхом. Ну як не стандартним, з закосом під модного зараз в електоральному полі Зе! Президента. Вирішив бути сучасним та знімати відеоблог. У відео розповів про досягнення своєї фірми «TeslaEnergo», яка збудувала сонячну електростанцію, та як його вже дістала влада, з якою потрібно домовлятись, підмазувати, вибивати… Тож знайомтесь – наш кандидат Олег Грамотенко. Було вже думала піти голосувати за нього та щось здалось, що в тих відео щось нет. Тож спочатку довелось підняти зв’язки, інформацію в Інтернеті та вивчити питання сонячної електроенергетики в Україні.

Почну з останнього. Виявляється сонячна електроенергетика зараз в Україні прибутковіше за наркобізнес, інвестори з-за кордону готові вкладати свої кошти оскільки в нашій країні один з найвищих зелених тарифів. На початку ери екологічної електроенергетики позиція держави дати високий зелений тариф була виправдана, але зараз вона дає непомірно високі прибутки за рахунок платників податків. Більше того, експерти вважають, що вже за кілька років росту як грибів після дощу сонячних електростанцій ситуація може повторити таку, що сталась в Іспанії. Стимуляція вироблення сонячної енергії довела до того, що у країни не вистачало грошей для покриття зеленого тарифу і зрештою будівництво нових станцій зупинилось, а тариф був переглянутий. В Україні цей бізнес процвітає. Чиновники, лобіюють проекти через власні інтереси, інвестори діляться з ними, оскільки видатки на хабарі ніщо у порівнянні з прибутками. До речі, отримати зелений тариф, якщо ви побудували промислову сонячну електростанцію не так просто. Зробити це без хабара практично не реально. Тож одна правда у відео є з кимось наш чесний кандидат все ж домовився нечесним шляхом.

У нас «сонячно енергетичний» бізнес виглядає дуже благородно – адже така енергія абсолютно екологічна. Але чи є у нашого кандидата благородні мотиви врятувати екологію області. Подивимось далі.

А загалом людина цікава. Читаєш пости, дивишся відео і таке враження, що якесь роздвоєння у людини: говорить, що влада погана і тут же їй дякує за співпрацю, говорить, що живе в Житомирі, а в реєстраційних документах кампанії його адреса, як і в Фейсбуці місце проживання його дружини – Київ, співає дифірамби журналістам, які його знімали на рекламне відео і називає їх «блядями» за те, не розповіли про його заслуги під час відкриття електростанції.

Такий він Олег Грамотенко – людина, яка не любить владу та бореться за екологію. А тепер головні питання. По-перше, чому пан Грамотенко не розповідає як погано йому жилось, коли його тесть Сергій Рижук був губернатором області? Жодної оприлюдненої інформації про родинні зв’язки кандидата в мережі немає. Жодного родинного фото з «баяністом», жодного відео з музичними номерами, де Рижук грає на баяні, а Грамотенко співає. Це, до речі, промах піар компанії кандидата Грамотенко, таке відео зробило б його знаменитим значно скоріше, ніж тупі штампи про ненависть до влади, чесність та готовність вмерти за країну в кріслі депутата Верховної Ради.

В часи, тесть був при владі вони з Грамотенко разом «співали» добре. Пам’ятаєте скандал по котельні № 6 на Жуйка в Житомирі? Коли інвестор хотів викупити її у банка та і лишити місто одної з головних котелень. Там був замішаний зять губернатора Рижука. А також було «Відсічне», де нинішній борець за екологію Олег Грамотенко разом з зятем прес-секретаря Сергія Рижука Михайлом Пухтаєвичем незаконно видобували пісок. Цікаво, чому тоді він не знімав відео про те, яка погана у нас влада і не розповідав, як хоче чесний бізнес? Ось такий у нас кандидат.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0