У міськвиконкомі попри скорочення, штат працівників виріс майже на 30%

  -33     0

Однією з передвиборчих обіцянок Сергія Сухомлина у 2015 році було скорочення штату працівників міськвиконкому Житомирської міської ради.

Але анонсованого скорочення працівників міськвиконкому так і не сталося, власне, як і скорочення кількості комунальних підприємства. Навпаки – їх стає більше.
Наприкінці 2018 року ми надіслали інформаційний запит на ім’я міського голови щодо кількості працюючих у виконавчих органах Житомирської міської ради за останні роки. У відповіді було зазначено, що станом на листопад 2017 року працювало 382 людини, а от у листопаді 2018 року – вже 505. У листі також зазначено, що скорочення загальної чисельності працівників виконавчих органів Житомирської міської ради не відбувалося.

Паралельно з цим, у нас була інформація щодо штатного розпису управління капітального будівництва Житомирської міської ради. З січня 2018 року по квітень 2019 року в управлінні все ж відбулося скорочення. З 17 штатних одиниць залишилося 14. При чому 2 посади було скорочено у відділі нагляду за будівництвом. А тепер час згадати, скільки зауважень та якості виконання будівельних робіт у нашому місті було за останній час. Це реконструкція стадіону «Спартак», реконструкція пішохідних доріжок. Напевно, найкрасномовніший приклад – утеплення дитячих садочків за грантові кошти SECO. Наша громадська організація писала про цю ситуацію неодноразово. Нещодавно під час утеплення даху затопило дитячий садочок №73. Такі ситуації відбуваються через те, що немає відповідного контролю. А його немає, бо банально не вистачає людей на всі об’єкти. До того, ж з недавнього часу саме управління капітального будівництва є замовником капітального ремонту житомирських доріг. Яким чином контролюватиметься якість виконання робіт, якщо в УКБ у відділі нагляду за будівництвом працює всього 5 осіб?

За рахунок яких посад чисельність працівників міськвиконкому збільшується, коли необхідні навпаки скорочуються?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0