Пристрасті за валідаторами

  +29     0

Коли вщухли пристасті по житомирській воді і всі вже встигли помитися, варто згадати інше, що ви, можливо, пропустили.
На сесії міської ради у четвер звітував директор КП «Житомиртранспорт» Фурлет про роботу його підприємства. З його звіту виявляється, що в Житомирі все добре. З прогнозуванням руху транспорту, як комунального, так і приватних перевізників. Завдяки інноваціям ми знаємо результати пасажиропотоку, на якій зупинці заходить більше людей і вже незабаром (вкотре) нам обіцяють, що запрацює електронний квиток і картка житомирянина. 
На серйозну критику діяльності цього КП, яке по суті вимиває кошти з ЖТТУ – міський голова захищає свого ручного депутата Фурлета, мовляв, це не допрацювало управління транспорту. Агов, Сергій Іванович, за управління транспорту відповідає інша ваша подружка – ваш заступник Ткачук. Чи коли добре – лаври його, а коли погано – винний хтось інший?
І взагалі ситуація дивна: на сесії Фурлет каже, що жодних коштів не винен ТТУ (хоча директор ТТУ Демчик запевняє в зворотньому). Про те, що ТТУ щось йому винне – теж ні слова. То якщо ніхто нікому нічого не винен і все добре, то чого не вмикають валідатори?
Кляті реформатори.

Посилання на відео тут: посилання

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0