Включаємо розум, щоб не настала «Зе» диктатура

Janna
2019-07-11, 11:04
  +20     0

Давно хотілось написати про цю загальну Зе параною в Україні, але не хотілось лізти в болото. Вчора подивилась відео хамського ставлення Зе президента і все ж таки вирішила звернути увагу на один важливий момент.

Хочу одразу сказати, що не агітую за когось чи проти. Хочете голосувати за слуг народу – велкам, але мозок іноді варто включати. Почну з далека: пам’ятаєте, яка у людей була довіра у 2004 до Ющенка. А чим це закінчилось? Якби зараз Ющенко йшов по Житомиру у депутати ВР, то не факт, що вибився би навіть у трійку лідерів. Ідемо далі - вибори Порошенка. Перемога в першому турі виборі! Такого в принципі ніколи не було. Де зараз Порошенко? Тепер у нас є Зеленський. Готова побитись об заклад будь з ким, що через 5 років він, якщо би балотувався по Житомиру до ВР, то не пройшов би. А його прихильники так само спочатку з піною у рота, а потім спокійніше намагатимуться довести людям з іншою думкою, що йому хтось заважає, що насправді він хороший… І будуть це роботи навіть тоді, коли вже самі перестануть вірити у власні слова. Тому, що дуже важко зізнатись в першу чергу собі, що твої зоряні мрії та казкові очікування не збулись.

Закон людської свідомості: чим виші очарування, тим глибше потім розчарування.

Мені цікаво, чи подивившись відео, де Зеленський хамив людині, його прихильники плескали в долоні з вигуками молодець і думали, що все ще дивляться фільм, в якому добрий президент перемагає злих корумпованих чиновників. Але якщо зняти шори, то в цьому епізоді крім хамства, нестриманості і неповаги нічого немає. Це не поведінка президента європейської країни.

А тепер ми вибираємо ВР і серед прихильників Зе та сама параноя, якою Зе команда вдало користується. На мажоритарну порозпитувати «темних конячок» в очікуванні, що Зе бренд їх підтягне. І може підтягнути. Але у мене до всіх вас Зе прихильників питання, що буде, коли у ВР будуть тільки слуги Зе, чим в історії закінчувались такі історії. Хто вчив цей предмет в школі знає – ДИКТАТУРОЮ! Тож, може включити запобіжник? Подобається Зе – голосуй за їхній список, але не обирай мажоритарників, які будуть Зе слугами (а далеко не слугами народу). Це та сама історія як у ВР потрапили колись від Януковича водії, секретарки…

Тож перш ніж іти ставити галочки, дайте собі відповіді на 2 запитання:

1. Чи я впевнений/на, що буду так само очарований/на через 5 років Зе командою?

2. Чи моя відданість слугам народу не робить мене слугою слуг народу?

3. І чи варто давати президенту, який ще не підтвердив нічим всій рейтинг довіри (хамство не рахуємо) абсолютну владу?


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0