Довгий ніс, маленькі вуха: що говорить про кандидатів у народні депутати їх зовнішність?

Janna
2019-07-19, 16:37
  +28     0

Днями поспілкувалася зі знайомим фізіогномістом. Чисто з цікавості запитала у нього про зовнішність житомирських кандидатів у депутати. Адже фізіогномісти бачать навіть більше, ніж найсильніша чаклунка з приворотами та святою водою.

Зважаючи на обмежений час, запитала лише про фаворитів: Ігоря Герасименко, Ігоря Гундича, Борислава Розенблата.
Отож. Ігор Герасименко. Має здатність знаходити рішення проблемних задач. Він непоганий тактик. Що, власне, необхідно для військового. Понад ординарних здібностей у нього нема, усе таке середнє. Дуже низька здібність до дальніх прогнозів. Пауза між рішенням та реальними діями. На обличчі цієї людини є яскравий знак, що означає наявність для нього лише двох думок: своєї і неправильної. Він довіряє лише собі, з іншими людьми веде себе дуже обережно та закрито.

Борислав Розенблат емпатик. Напевно, через це він допомагає людям через благодійний фонд. Вміє прогнозувати на майбутнє. Може ефективно працювати лише з командою людей та методичними діями, бо у самого рівень енергії не дуже високий. Підсвідомо намагається підвищити рівень енергії в останні роки. Має хороші ораторські здібності. Може йти на компроміси зі своєю совістю. Імпульсивний.

Найцікавіший екземпляр, з точки зору фізіогноміки – Ігор Гундич. Якщо він розуміє, що щось його, буде за це боротися. Господарник, який має схильність до накопичення. Знає чого хоче, думає дуже широко. Раціональний, не діє на емоціях. Погано відчуває людей, йому можна, як кажуть, «налапшати». Мій знайомий каже, що його найвиразніша риса, в порівнянні з іншими – великий енергетичний потенціал. Танком його прозвали з 100% точністю.

Зазначу, що мій знайомий послідовник західної школи.

А ви - думайте. Бо риси обличчя ніколи не введуть в оману, їх не можна сховати. Аналізуйте і робіть свій вибір.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0