Брудна схема – брудний юрист

Janna
2019-08-01, 08:44
  +31     0

В схемі відсторонення начальника ТТУ Євгенія Демчика, яка набула розголосу останніми днями засвітилась цікава особа, про яку варто згадати.


Цікаво, що зміни до реєстру, яким мали би дати оцінку правоохоронці (принаймні заява ГО «Антикорупційний рух Житомирщині» до нацполіції була оприлюднена в житомирських ЗМІ) вносив не реєстратор міської ради. Хоча зазвичай з комунальними підприємствами відбувається саме так. Вносив зміни до реєстру приватний нотаріус, не простий нотаріус з ім’ям та репутацією, щоправда сумнівною. Олег Горай екс-депутат міської ради від ВО «Батьківщина» та колишній начальник обласного управління юстиції. Саме за його підписом були внесені зміни до реєстру. Тож з огляду на дивні обставини дивних подій згадати про репутацію Горая зовсім не буде зайвим.

Почну з початку. Горай був помічником Геннадія Зубко і саме тоді він отримав можливість стати депутатом міської ради. Ще тоді він був учасником декількох скандалів. Далі апетити почали зростати, а моральна планка падати нижче.
Одна з гнилих без перебільшення історій, в якій він брав участь – представлення в суді інтересів працівниці прокуратури Юлії Демчук, яка вирішила відібрати квартиру у 86-річної одинокої бабусі. Старенька спочатку зробила на Демчук договір спадкування, а коли майбутня спадкоємиця не стала виконувати його умови – хотіла розірвати угоду. Натомість бабуся опинилась у якості відповідачки в суді. Поки йшов суд старенька померла. Ось така перемога Горая в суді.

Далі – побиття одного з жителів будинку, поблизу якого вирубували дерева для будівництва офісного центру фірмою Олега Горая. Людину побили по звірячому, в одному з нападників потерпілий упізнав нинішнього приватного нотаріуса. Сам Горай погрожував після того потерпілому, пообіцяв, що в цьому місці він не жилець. Міліція факт побиття зафіксувала, але, не без допомоги тодішнього прокурора справу зам’яли. Герой юрист не поніс жодного покарання.

Горай взагалі людина, схоже, фартова. Замість сісти за протиправні дії та хабар, коли він очолював управління юстиції його просто звільнили. Тоді справа стосувалась рейдерського захоплення «Житомирських ласощів». Справу знову ж таки зам’яли, а Горай намагався виставити себе у героїчному світлі, мовляв, пішов з юстиції сам, тому, що система не змінилась.

Під час роботи в юстиції брав участь в аферах з квартирами у зв’язці з тодішнім прокурором міста. Його завданням було забезпечити потрібні дії виконавчої служби, яка підпорядкована управлінню юстиції.

Він також підігравав власникам АТБ, які хотіли будувати на розі Театральної-Київської. Перелік брудних справ, де замішаний Горай, не маленький. Варто тільки копнути, то дна не дориєшь.

З того часу як політик Горай став приватним нотаріусом його не було чути і видно, поки він не повісив в соцмережі фото зі з’їду «Батьківщини» з наближеними до Тимошенко людьми. Після чого місцева «Батьківщина» одразу заявила, що на з’їзд він пройшов за недійсним партквитком і всі його дії провокація, «спрямована на уникнення відповідальності за його особисті справи в Житомирі».

І ось він з’явився у скандалі з ТТУ. Чому саме приватний нотаріус і чому відмовились робити зміни в реєстрі реєстратори міськради – питання риторичне. Судячи з документів, які ГО «Антикорупційний рух Житомирщини» виставив у мережі, до Горая в законності реєстрації є питання, але з огляду на репутацію Олега Станіславович всі питання відпадають. Просто чергова брудна справа. Ймовірно, раз для такої справи звернулись саме до нього, то до ТТУ він вже брав участь в подібних історіях з справами міської ради. Але це вже питання до правоохоронців.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0