«Нова мітла» і перебіжчики з ОДА

Janna
2019-08-16, 10:39
  +35     0

Новий губернатор Віталія Бунечко вже пару днів на роботі. Перше, чим він має зайнятись – переформатувати команду, яка дісталась у спадок від Ігоря Гундича. Колишні підлеглі останнього шукають собі роботу в сусідньому будинку.

Ще декілька днів і кількість кандидатів до центру зайнятості з останнім місцем роботи «Житомирська ОДА» значно збільшиться. Після приходу нового губернатора пощастить залишитись на роботі клеркам середнього рівня і прибиральницям. Решта ще з часу звільнення Ігоря Гундича напевне вже думає про перспективи працевлаштування.

На скільки мені відомо вже пішла з роботи прес-секретар Ігоря Гундича Ольга Григор’єва. Збирають речі всі заступники та частина керівників управлінь. Армія майбутніх безробітних вже звернулась до тих, до чиєї команди належать. Всі вони прийшли в ОДА разом з БПП і єдине місце, де представники БПП ще є – міська рада. Формально. Оскільки команда Сухомлина-Зубка вже придбала собі на місцеві вибори нову партію.

Тож з огляду на нові кадрові пропозиції в міський раді цілком можливі перестановки. І на це вже є домовленості. Так, Микола Суслик, який поки що очолює облздрав, має піти працювати в міськздрав. Після призначення Марії Місюрової заступником міського голови, крісло голови міськздраву вакантне. Ольга Григор’єва може посилити пресс-службу мера замість Юлії Чепюк, яка останнім часом стала «токсичною». Заступник голови ОДА Роман Щебетов, займе місце Дмитра Ткачука та візьме на себе окрім транспорту  ще й капітальне будівництво. Можливо через це Дмитро Ткачук останнім часом сумний та робить дурні заяви. Місце першого заступника міського голови, яке декілька років залишалось без вакантним займе перший той, хто це крісло залишив кілька років тому, щоб працювати з Ігорем Гундичем. Олексій Ясюнецький повернеться туди, звідки починав. Ще декілька кандидатур в процесі обговорення. Але можна сказати однозначно, що структура міської влади за кілька тижнів зміниться, з кимось доведеться попрощатись, а до когось знову звикати.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0