Солодке життя житомирського нотаріуса

Janna
2019-09-16, 11:55
  +30     0

Зміна влади в нашій країні, зазвичай, призводить до переділу власності. Тож як не згадати «вічний» конфлікт навколо «Житомирських ласощів», який спалахував щоразу, коли в країні відбувались зміни, а також тих, хто сприяв переділу власності минулого разу.
Після парламентських виборів відійшов в історію (можливо, не на завжди) один з найбільш скандально відомих депутатів Верховної Ради з Житомирщини – Сергій Пашинський. Саме його ім’я найчастіше звучало у зв’язку з одним з найбільших підприємств області «Житомирські ласощі». Після останніх парламентських виборів Сергій Пашинський взявся за цукеркову фабрику серйозно. Натренувавшись на Майдані, він не особливо зважав на людей. А люди, тоді перекривали дорогу, отримували поранення під час захоплення підприємства, хвилювались за майбутнє своїх родин.

Прийшовши до парламенту від «Народного фронту», Сергій Пашинський ймовірно вирішив остаточно поставити крапку в справах ласощів на власну користь. Ключовим персонажем, який допоміг йому в той час був Олег Горай. Саме з подачі Пашинського та його колеги по фракції Павла Дзюблика, Горай був призначеним начальником Головного управління юстиції в Житомирській області. Саме вони подавали до Мінюсту  прохання про призначення Горая. Здається він на цій посаді став рекордсменом по коротко тривалості перебування. Прийшов він гучно, на хвилі люстрації, як чистий, не заплямований режимом Януковича, молодий спеціаліст. А вже через декілька місяців уходив тихо, по вуха замазаний в корупційні схеми. Те, що тоді відбувалось у Житомирській юстиції складно навіть уявити. Коли одна сторона конфлікту на фабриці через суд внесла зміни в реєстр юридичних осіб (законність яких під сумнівом), інша сторона намагалась за рішенням суду внести до реєстру інші данні. Інтереси Пашинського були в перших реєстраційних діях, і, щоб не допустити реєстрацію змін протилежної сторони, Пашинський активізував свого кишенькового начальника управління юстиції Олега Горая і той зробив не реальне: відсторонив від виконання обов’язків всіх реєстраторів у Житомирі, а їхні повноваження передав районним реєстраторам. Районний реєстратор, якого опоненти Пашинського знайшли в Коростишеві, взяв документи для реєстрації та втік з ними. Одним словом начальник юстиції заради боса пішов по «бєспрєдєлу». Саме після цього він і був звільнений. Залишається питання чому Пашинський не відстояв Горая на посаді, чи то тому, що йому відводилась роль лише провести потрібні депутату документи та не допустити реєстрацію  інших, чи в Мінюсті були вражені від такого нахабства Горая?

Менше з тим, Горай так відповідальності і не поніс за свої дії. Після звільнення розпочав нотаріальну практику в Житомирі. Його ім’я не було чути вже декілька років, але не так давно про нього знову згадали. Цього разу у зв’язку із провадження з приводу відсторонення одного з директорів КП Житомирської міськради. Ймовірно, так само по «бєспрєдєлу». Схоже після ласощів Олег Горай не забув про свої методи роботи. А скільки подібних випадків було з часів рейдерства на цукерковій фабриці до сьогодні? Можливо, в рамках відкритого провадження з’являться нові факти і нотаріусу вже буде не так солодко. До речі, ті кого, він підставив з цукерковою фабрикою після зміни влади знову заговорили про свої права та розплату з тими, хто їх порушив.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0