Губернатор і його досягнення

Janna
2019-09-23, 14:04
  +28     0

Вже півтора місяці Житомирщина живе з новим губернатором – Віталієм Бунечко. Чужим для нашої області, якщо не зважати на якісь родинні корні, далеким від керівництва такою складною структурою. За півтора місяці, звісно, змінити область складно, але тенденції роботи нового губернатора вже можна зрозуміти.

Коли губернатора щойно призначили, у нього проглядались деякі дивні моменти, яка, напевне, він захопив із собою з СБУшного минулого. Так, преслужбі губернатора було в перші дні заборонено його фотографувати. Але вже за кілька тижнів ситуація значно змінилась. Світлин з губернатором у різних ракурсах на сайті ОДА з’явилось багато. Бунечко привітав тих, Бунечко зустрівся з тими, Бунечко в костюмі, Бунечко у вишиванці… Щоправда всі ці фото супроводжують дуже дивні новини: губернатор привітав лісівників, губернатор привітав футболістів, губернатор подивився на військових, губернатор вперше побував на Фестивалі дерунів. Ну так, від останньої новини жителям області стало напевне ще краще жити. Просто не знаєш за кого радіти: чи то за губернатора чи то за учасників Фестивалю чи за фірму, яка випускає продукти і логотип якої був на фартушку губернатора. Популізм чистої води. Фото, посмішка, банальні фрази. До речі, посмішка скрізь одна і та сама як приклеєна.

Щоправда було декілька новин і по темі. Наприклад про завершення реконструкції стадіону «Полісся». А поки провести експертизу проектно-кошторисної документації і підрахувати, скільки коштів ще потрібно на завершення робіт. Хоча ця сума має бути відомою. Судячи по свіжих фото, за той час, який пройшов після звільнення Ігоря Гундича та до призначення Віталія Бунечка, на стадіоні кіт не валявся. Це як історія зі «Спартак Ареною» є камери спостереження – підрядник працює, немає – не працює. Для «Полісся» замість камери спостереження був колишній губернатор, який на стадіоні ледь не жив, і тоді роботи велись активно. Віталій Бунечко провів нараду, а далі подивимось. Але стадіон має бути завершений до кінця року, в іншому разі грошей з держбюджету на стадіон чекати не варто.

Ще одна новина по справі – відкриття в обласній лікарні реконструйованих відділень анестезіології та інтенсивної терапії. Подія до якої нинішній губернатор не доклав жодних зусиль. Це взагалі коректно піаритись на досягненнях попередників? Напевне, таких перерізаних стрічок, за якими стоїть чужа робота, буде ще не одна. Було б непогано, якби чиновникам заборонили займатись піаром на чужих заслугах, може самі би почали щось робити.

Хочеться повернутись до призначення Віталія Бунечка. Пам’ятаєте, Президент і Ко в Олевську на право і наліво знімають чиновників через бурштинове свавілля. Не даремно призначення нового губернатора відбувалось на бурштинових землях і Президент вимагав рішень саме з цього питання. З іншого боку розраховувати, що працівник СБУ з 22 річним стажем буде займатись економікою може і не варто. Тож його призначення мало кардинально змінити ситуацію з незаконним видобутком бурштину, і весь цей час мали б бути новини не про те, як губернатор вітав когось чи як смажив деруни, а про те, скільки держава і область отримала чи в перспективі отримає коштів за від легалізації бурштинового бізнесу. Але схоже нас надалі все так же очікують банальні фрази, перерізання стрічок, привітання колективів. Одним словом – «весільний генерал».


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0