Не прикрутили: зарплати чиновників міськвиконкому за жовтень

  +40     0

Нещодавно міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці у фейсбук повідомив, що наступний 2020 рік для Житомира буде дуже складним. Нарікав на нестачу коштів на зарплати медикам та педагогам, а також відверто розповів, що реалізації великих проектів у місті чекати не варто. Брак бюджетних коштів спричинений діями центральної влади, зокрема відмовою надавати субвенції на зарплату у повному обсязі, а також необхідністю компенсувати різницю в тарифі на тепло з міського бюджету.
Попри фінансові проблеми, які нависають над Житомиром, як велика хмара, на зарплати чиновників  нестача коштів жодним чином не вплинула.
Зарплата заступників міського голови у жовтні склала від 31 тисячі 481 гривні до 46 тисяч 152 гривні. Найнижча у заступника міського голови Дмитра Ткачука, який отримав преміальних всього 30%. Зазначимо, що наприкінці жовтня міський голова намагався звільнити свого заступника, але цього зробити так і не вдалося.
Зарплата секретаря міської ради Наталії Чиж за жовтень склала 50 тисяч 181 гривню, з яких 18 тисяч 453 гривні премія. На 100 гривень менше отримала керуючий справами Ольга Пашко – 50 тисяч 82 гривні.
Збільшилася зарплата у радника міського голови Вікторії Сичової – за жовтень її зарплата склала 22 тисячі 590 гривень. У керівників департаментів, управлінь та відділів варіюється від 14 673 (ймовірно, не повний робочий день) до 29 тисяч 400 гривень з премією.
Найвища зарплата у директора департаменту фінансів Діни Прохорчук – 59 тисяч 108 гривень, з яких премія 8590, компенсація за невикористану відпустку – 23 357.
Виплати непогані, хоч і вже і без матеріальної допомоги, як усі звикли. Тож чи є сенс міському голові жалітися на дірку у бюджеті, коли його підлеглі, які мають кошти у бюджет залучати, цю дірку і створюють?


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0