Бунечко вирішив з нас зробити ідіотів чи сам не в адекваті?

Janna
2019-11-19, 14:03
  +28     0

Сьогодні голова ОДА відзвітував за 100 днів. Без сліз не почитаєш. Ніяк не можу зрозуміти, що таке можна було курити, щоб вийшов у світ цей звіт. Відверто кажучи, було би краще промовчати і не соромитись.
Не можу втриматись, щоб не "перевести" звіт голови ОДА на нормальну мову.


Їздив вояжами по області, приймав людей та проводив наради. Ну це звісно досягнення. 10 нарад за 100 днв - аплодисменти!А що таке "відновлено прийом"? На скільки я пам'ятаю попередник нинішнього голови також проводив прийоми та не тікав від людей. Відновив після
чого?

А тут ми якось намагаємось примазатись до "Дому ветерана", який знову ж таки зробив його попередник Ігор Гундич. Участь в урочистих заходах та зустрічі з АТОшниками? Так, це круто))) А чим їм допоміг голова. Це по типу: слова лікують?

7 інтерв'ю? Ну це героїзм. Це справжній показник роботи голови ОДА. До речі, про перегляд умов співпраці з журналістами чула: з'явився чорний список. Я би ще додала до переліку медіа заслуг цю дебільну, вибачте на слові, презентацію.

Тут тільки одне питання: яке відношення до цього має Бунечко? Управління створив: добре. А що управління зробило? 68% ОТГ це за 100 днів зробив Бунечко? А як він веде роботу по створенню нових громад? І скільки ОТГ було створено особисто його зусиллями? Риторичне питання.

О знову наради. Ще 4 до тих 10ти? Чи в ті 10 вони входять? Наради це суттєво. 200 га лісу? Та писав би вже 600 га хто його перевірить. І ще можна дописати 700 білок, 5 бобрів, 4 зебри і 7 бегемотів. А з бурштином як? Все ще тихо?

Ну наїхати на попередників це святе, щоб свої героїчні досягнення за 100 дні виглядали ще більше героїчними. 


У 2019 році фінансується 30 об'єктів з ДФРР. Ну ок, до чого тут Бунечко? До кожного вказаного об'єкту? "Спартак" завершили ще до призначення Бунечка, а гроші на нього виділялись ще до "Зе" президента.
А можна тепер, пане голова ОДА розписати всі 100 днів по дням, коли ви встигли зробити всі ці досягнення і як? А ще скажіть геніям, які робили цей звіт, що якщо було взяти досягнення за 5 останніх років в області, то слайдів було би більше. Яка різниця, адже з вашого звіту видно, що 100 днів ви протупили!
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0