Як мерія обманює: зарплати чиновників за січень, попри обіцянки, такі ж як і грудневі

  +44     0

У грудні ГО “Антикорупційний рух Житомирщини” розповідав про зарплати працівників міськвиконкому, які після підвищення вартості проїзду у громадському транспорті, отримали непогані премії, а деякі навіть значну матеріальну допомогу.
Зокрема, заступник міського голови Марія Місюрова отримала 84 тисячі 465 гривень, а заступник міського голови Дмитро Ткачук, який у грудні був звільнений — 137 тисяч 541 гривню.
В черговий раз публікація виплат працівникам міськвиконкому викликала значний громадський резонанс. Зокрема житомирян цікавить за що чиновники отримують премії, якщо відчутного результату їх діяльності не спостерігається?

На останньому пленарному засіданні Житомирської міської ради 2019 року, заступник міського голови Світлана Ольшанська повідомила, що у 2020 році ситуація з заробітною платою у житомирському міськвиконкомі суттєво зміниться. Зокрема, передбачалося, що премія буде нараховуватися за певні досягнення та чіткі результати діяльності.

24 січня 2020 року міський голова Сергій Сухомлин видав розпорядження за №73 “Про затвердження показників преміювання”. Кожен житомирянин може ознайомитися з розпорядженням за посиланням.

На нашу думку, розпорядження містить досить абстрактні формулювання. Наприклад, щоб староста села Вереси отримав премію, йому необхідно забезпечити “економічне зростання та розвиток села Вереси”, а також “захист інтересів та задоволення потреб мешканців”. Як щомісяця мер буде визначати чи було забезпечено достатній розвиток села Вереси і чи усі потреби мешканців задоволені?

Але чи то розпорядження має суто формальну мету, чи то у мерії тримають житомирян за дурнів, але за січень 2020 року усі керівники департаментів, управлінь та відділів однаково виконували свою роботу, адже усі, за виключенням начальника управління ведення реєстру та його заступника, отримали по 75% премії.

До того ж, зарплати чиновників у січні особливо не відрізняються від грудневих. Зокрема, зарплата секретаря міської ради Наталії Чиж з премією склала 50 тисяч 50 гривень (груднева 49 тисяч 256 гривень)
Зарплати заступників міського голови варіюються від 27 тисяч (очевидно це зарплата Олександра Шевчука, який не має ще достатньо стажу) до 49 тисяч 630 гривень.

Керуючий справами міськвиконкому Ольга Пашко отримала у січні 49 тисяч 201 гривню, в той час як у грудні її зарплата склала 49 тисяч 591 гривню.

Тож як бачимо, особливих змін, які очікували житомиряни, не відбулося.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0