Завдяки нашій діяльності у бюджет повернуть 550 тисяч гривень

  +4     0

Вітаємо, друзі! Маємо добрі вісті в новому році. 

Прокуратура Житомирської області повідомила, що ТОВ «Екопромімпекс» має сплатити до бюджету міста 550 тисяч гривень.

Нагадуємо, що ГО «Антикорупційний рух Житомирщини» займалася цим питанням починаючи з листопада 2016 року, а заяву про злочин у лютому 2017. Саме ми знайшли факт несплати коштів до бюджету за інвестиційним договором (а заборгованість складала майже мільйон гривень), провели власне розслідування і звернулися до правоохоронців з усіма матеріалами. У травні 2017 року прокуратура Житомирської області звернулася до господарського суду Житомирської області з позовом про стягнення зазначеної заборгованості, що частково задовольнив його і зобов'язав підприємство сплатити 550 тисяч гривень. ТОВ «Екопромімпекс» не погодившись з рішенням суду, подало апеляційну скаргу, проте Рівненський апеляційний господарський суд скаргу залишив без задоволення, а рішення суду про стягнення коштів – без змін.

Зараз з упевненістю можна сказати, що ця закінчена справа – перша ластівка початку роботи правоохоронців. І нехай це було зроблено під тиском громадськості, яка протягом довгих місяців контролювала це питання, робила десятки інформаційних запитів до правоохоронних органів, цікавилась ходом розслідування та підготовки до суду, але результат вартий цього. Тепер бюджет міста має отримати +550 тисяч гривень. Погодьтеся, чимала сума, особливо зважаючи на наявний дефіцит бюджету.

Такі речі надихають на подальшу громадську діяльність та боротьбу, вселяють впевненість, що все, що ми робимо – не дарма. Гарний початок року!Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0