Правоохоронці займаються нашим зверненням по SECO

  +1     0

Як ми і обіцяли раніше – зібрали усі необхідні матеріали розслідування щодо утеплення за кошти SECO та направили їх до правоохоронців. Листом від слідчого управління ГУ НП в Житомирській області нас було повідомлено про те, що наразі організовується перевірка з метою підтвердження викладених нами відомостей.
Житомирською місцевою прокуратурою нас було повідомлено про те, що наші матеріали були відправлені до Управління Північного офісу Держаудитслужби з метою отримання оцінки органу державного фінансового контролю.
Чекаємо на належну реакцію від правоохоронців. У даній ситуації навіть не потрібно бути особливо прискіпливим, щоб побачити результат роботи ТОВ «Ейр Трейд».
Нагадаємо, наприкінці літа громадська організація «Антикорупційний рух Житомирщини» проводила розслідування щодо використання грантових коштів SECO на утеплення 5ти дошкільних навчальних закладів. Тоді нами було встановлено, що роботи підрядником виконуються неякісно, а матеріали використовуються не ті, що зазначено у проектній документації.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0