Куди витрачає кошти міська влада?

Роман Мусійчук
2018-03-21, 11:32
  +3     0

Житомирські перевізники заборгували за валідатори КП "Житомиртранспорт", яке очолює реформатор Іван Фурлет майже 200тисяч гривень.

Я не розумію чесно наших реформаторів, та не розумію хто в місті господар, ПЕРЕВІЗНИКИ чи МОЛОДІ РЕФОРМАТОРИ? Для чого ми витратили з міського бюджету на мобільні валідатори 14 млн 933 тис 33 гривні? Для чого нам то КП, яке по факту імпотентне? А зарплати та премії захмарні як для пересічного житомирянина?

Квитки водії приватних маршруток пасажирам не видають, обліку по факту як такого нема, а наше КП бере плату за обслуговування та підрахунок пасажирів з приватних перевізників за даними мобільних валідаторів. Не дивно чому приватні перевізники не платять за цю послугу бо бачили вони то КП і того керівника на чомусь. Хтось може пояснити доцільність та результативність такого КП?
Приватні перевізники, навіть заставу за валідатори не вносять в розмірі плати одного місяця, а це вони повинні були зробити після того як підписали угоду. Угоду підписали ще в грудні.

Перевізники не платять оренди за валідатори місяцями, і це не зважаючи на те, що рехформатори валідатори перевізникам по факту купили за наш рахунок. Це бля реформа?

Шановні депутати міської ради, скажіть куди ви своїми голосуваннями тратите народні гроші? Ось вам конкретний приклад використання бюджетних коштів, та менеджмент керівників КП яких саме ви призначаєте на сесіях. Коли ви вже з них спитаєте за кошти і за горе роботу?
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0