Чергові маневри танкіста-космонавта

  +4     0


ЖИТОМИР – МІСТО КОСМОНАВТІВ

День космонавтики, 12 квітня, став прямим підтвердженням того, що Житомир – це космічне місто. І це не заслуга нашого земляка, відомого конструктора ракет, Сергія Павловича Корольова, а наслідок бурхливих, багато в чому хаотичних, маневрів колишнього танкіста, а нині Житомирського міського голови, Сергія Івановича Сухомлина.


Спостерігаючи карколомні траекторії та неймовірну зміну векторів броунівських шарахань очільника нашого міста, плюс аналізуючи його ставлення до простих житомирян, ми бачимо, що в кабінеті на другому поверсі міської ради сидить справжнісінький КОСМОНАВТ.  Бо літає він по своїх, лише цікавих йому, орбітах, і діла немає Капітану, ТАНКІСТУ-КОСМОНАВТУ, до потреб простих людей, які ходять по розбитим тротуарам, перекособоченій плитці та їздять у переповненому пасажирами іржавому громадському транспорті.

І не цікавить ТАНКІСТА-КОСМОНАВТА отрута, що біжить з кранів в житомирських домівках, і не зворушуюсь його астрономічні суми в квитанціях оплати за газ мешканців багатоквартирних будинків, де за злочинної бездіяльності нашої міської ради «Житомиргаз» встановив будинкові лічильники (до прикладу – в Полтаві такого свавілля газовиків немає)... Бо в розумінні Сергія Івановича – громада міста Житомира обмежується лише депутатами, членами виконавчого комітету, директорами департаментів та начальниками управлінь, керівниками комунальних підприємств та установ Житомирської міської ради, плюс проплаченою купкою своїх рішал, журналістів, блюдолизів-активістів. І все.

Всі інші – космічна пилюка.  З ними рахуватися не потрібно, їх можна зневажати, хамити, ображати... Тому, кожного разу, сесія Житомирської міської ради починається із скандалів. Бо простих людей не хочуть чути, бо простим житомирянам не дають слова.

Тому що для Сухомлина – сесія це унікальна можливісь, коли одночасно можна роздерибанити бюджет та попіаритися в ЗМІ. Поєднати корисне з приємним. А для «ніщебродов», «городскіх сумасшедшіх», «прітрушєних», і «прочіх ідіотов» - передбачено пункт «Різне», в кінці сесії. Коли немає журналістів, коли більшість депутатського корпусу вже розійшлася. Але і тоді можна нахамити, перервати промову виконанням «Ще не вмерла Україна».
   
Все це провокує житомирян, які хочуть донести депутатському корпусу будь-яке термінове питання,  до блокування трибуни, до словесних суперечок з мером та депутатами, що скоро може призвести до масового побоїща в сесійній залі Житомирської міської ради. Саме тому, кожне засідання охороняє велика кількість поліції, саме тому при вході стоять охоронці з металошукачами, а в резерві чекають у повному спорядженні декілька підрозділів спецназу, «космонавтів».
 
НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Для запобігання цих інцидентів, а також для отримання представникам громади доступу до ЗМІ, наша організація вирішила запропонувати деякі зміни до регламенту проведення сесійних засідань Житомирської міської ради. Окремо хочу додати, що влада виділяє кошти з міського бюджету засобам масової інформації для висвітлення своєї діяльності. Тобто –  журналісти певних видань отримують гроші за те, що доносять до населення інформацію про хід сесії.

Основна суть ідеї полягає в тому, що виступи представників громади потрібно заслуховувати перед розглядом основного переліку питань порядку деннного сесії. Звичайно: потрібно передбачити порядок реєстрації для виступу, визначити хронометраж промови (2-3 хвилини), кількість людей біля спікера (до чотирьох осіб), які можуть демонструвати відповідну візуалізацію (плакати, іллюстрації), а також поставити умову – на момент виступу, звернення повинно бути викладене у письмовому вигляді та зареєстровано у відділі по роботі із зверненнями громадян. Все.

Це, в свою чергу, розрядить емоційне навантаження в сесійній залі, позбавить бажання блокувати трибуну, бо це вже буде виглядати неправильно, в очах громади, – адже є адекватний та доступний спосіб для висловлення своєї проблеми. Також це сприятиме прозорості та відкритості міської ради до житомирян. Бо хто обирав депутатів? Для кого вони працюють? Чиї інтереси вони захищають?

Чому старенька бабуся, яка вчора виступала, повинна була сидіти в сесійній залі з 1о-ї по 16-ту години?
 
ФІНАЛЬНИЙ МАНЕВР ТАНКІСТА-КОСМОНАВТА

Я вирішив донести до депутатів цю пропозицію нашої громадської організації «Поліський Щит». Для цього – на початку сесійного засідання, дотримуючись існуючого регламанту, - записався на виступ. Дочекався до 16-ї години. Я вирішив максимально дотримуватися регламенту та проявив максимальну тактовність. Проте, міський голова – перервав промову активістів словами «Тридцять третя сесія Житомирської ради завершена» - не дав мені слова, хоча я записувався на виступ. Цей момент ви зможете побачити на відео ( https://www.youtube.com/watch?v=ely-lEBtWL4&feature=youtu.be ). Коли я почав обурюватися, Сухомлин збрехав, що замість мене виступила інша особа. Значна частина депутатів присутніх в залі були шоковані від такого зухвалого та цинічного шахрайства зі сторони міського голови.  Адже при розгляді питання «Різне», цього сесійного засідання, слів, «Ткачук Сергій Олексійович», Житомирський міський голова не проголошував. Потім, знаючи те, що я буду виступати навіть і без мікрофону, Сергій Іванович цілеспрямовано заглушував мою промову, анонсуючи певну подію.

Мені, звичайно приємно, що Житомирський міський голова, Сергій Іванович Сухомлин, боїться публічно дискутувати зі мною. Також мене  відверто позабавив рівень його дрібного «жульнічіства», коли він намагався випутатися із цієї оказії.  Це було реально смішно, коли мер обласного центру, колишній військовий, успішний бізнесмен, політик втікає від відкритої публічної дискусії з громадським активістом, представником простого люду. Певно пан Сухомлин знає і розуміє реальний рівень справ в нашому місті, певно він усвідомлює, що реальність разюче відрізняється від красивих картинок  його звітів та прожектів.
 
«МОЛИТОВНИЙ СНІДАНОК»

Намагання нинішньої міської влади завжди вигладати добре –  дуже нагадує спроби молодої, психологічно незрілої, особи жіночої статі копіювати яскраві картинки із гламурного «глянцю». Така собі – Еллочка «Людоїдка» Щукіна житомирського розливу. Намагання змавпувати щось «крєатівноє», «соврємєнноє» перетворюється в черговий фарс, трагікомедію про абсолютну відсутність моралі та винятковий несмак житомирського істеблішменту.

Так само вийшло і з першим Молитовним сніданком Житомира (хоча дійство проходило в обід). Молитися житомирські чиновники вирішили в залі дорогого ресторану «Гайки» під спів всесвітньо відомої хорової капелли «Ореї». Такий собі  – корпоратив з нальотом «духовності» на Пасху. Плюс – численні фоторепортажі в місцевих ЗМІ, де зажерливі клептократи сиділи за гарно сервірованими столами поруч з представниками «духовенства».

Звичайно, це все добре виглядає і сприймається простими людьми там, в США, Європі, де високі соціальні стандарти та захмарний, в порівнянні з нашим, рівень життя простого народу. А в наших складних соціально-економічних реаліях це виглядало як – ПИРУВАННЯ УПИРІВ ПІД ЧАС ЧУМИ.

Чому я написав «духовенство»? А де, панове в чорних рясах, АПОСТОЛЬСЬКЕ СЛУЖІННЯ? Де проповіді із Євангелія про НЕСТЯЖАТЕЛЬСТВО? Про МИЛОСЕРДЯ? Де слова про УПОКОРЕНЕ СЕРДЦЕ? Де СМИРЕННІСТЬ?!!!!

Чому ВИ, СВЯЩЕННИКИ, як себе називаєте, не переконали житомирську владу РОЗДІЛИТИ ЦЕЙ ХЛІБ І ЦЮ МОЛИТВУ З НУЖДЕННИМИ??? ЧИ МОЖЕ, ВИ ДУМАЄТЕ, ЩО БОЖИЙ ДУХ  ТА БОЖА БЛАГОДАТЬ ВИТАЄ СЕРЕД ПЛЯШОК З КАГОРОМ В ЗАЛІ ЕЛІТНОГО РЕСТОРАНУ???

ЧИ МОЖЕ ВИ СЕБЕ ВВАЖАЄТЕ ОСОБЛИВИМИ, БЛИЖЧИМИ ДО БОГА? ЕЛІТАРНИМИ?  Адже авто, на яких ви їздите, і цей «Молитовний сніданок» вказують саме на це!!!

Я, сподіваюся, що священники просто помилилися, і цей «Молитовний сніданок» може стати для них новою відправною точкою до сходження до вершин духу... Адже, іноді щоб піднятися, спочатку потрібно оступитися...

Але мене неприємно вразила реакція житомирських депутатів на мої слова про цей захід. Лише в очах одиниць я бачив розуміння, не каяття (!!!); всі решта розбігалися, наче шкодливі миші, а деякі навіть лукаво посміхалися, наче я розказував про якісь дурниці та верз нісенітниці... Мені хотілось про це сказати – дивлячись їм в очі, коли завершував промову, зрозумів, що говорю я в ПУСТОТУ....
 
ВИСНОВКИ

Я ще хотів багато чого написати, через декілька днів я ще напишу новий матеріал по цій сесії. Проте, відчуваю, що пора завершувати цю статтю. ВАЖКО.... БОЛИТЬ ДУША, І КРОВЛЕЮ ГАРЯЧОЮ ПЛАЧЕ МОЄ СЕРДЦЕ...

А Сергію Івановичу хочу нагадати, що при деяких обставинах саме дрібнодисперстна пилюка стає причиною дуже потужних вибухів та гігантських пожеж. Достатньо лише маленької іскри...
 
Постскриптум. Окремо хочу попросити вибачення у своїх читачів на Фейсбуці, через поломку основного робочого ноутбука, який купив ще в 2008 році, я зараз неможу вести свою сторінку. Це також інформація і тим, хто сильно цікавиться за що я їм, і за які кошти я ще живу...

А взагалі, не потрібно спорити про те, ЩО ВАЖЛИВІШЕ – ДУХ ЧИ МАТЕРІЯ, ТРЕБА ЩЕ ЗНАТИ МІРУ.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0