Автобуси МАЗ пропонують знову, у мерії кажуть – грошей немає

2018-10-12, 10:35
  +5     0

11 жовтня на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста представник компанії «Автек» пояснив ситуацію, яка склалася з автобусами, які планували купити для КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління».
Він зазначив, що у зміні комплектації немає нічого незвичайного. Наразі МАЗ частково почало використовувати комплектуючі компанії Weichai (Китай), які на його думку нічим не гірші за комплектуючі, які були раніше.

Варто зазначити, що декілька тижнів тому, заступник міського голови Дмитро Ткачук повідомляв депутатам міської ради, що «Автек» готовий продати автобуси зі знижкою у зв’язку з ситуацією, що склалася. Знижка складала близько 100 тисяч гривень з однієї одиниці. На комісії представник «Автек» слова заступника міського голови підтвердив, але зазначив, що пропозиція діяла півтора місяці тому. Він також додав, що підприємство і так йде назустріч Житомиру, надаючи йому зараз початкову ціну, хоч і з іншими комплектуючими.

За нашою інформацією, думка щодо того чи потрібно купувати ці автобуси поки що розділилася. Міський голова Сергій Сухомлин все ж схиляється до того, що не варто. Окрім того, кошти, які передбачалися на закупівлю автобусів, вже частково витрачені.

Як ми повідомляли раніше, 10 вересня під час засідання бюджетної комісії міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що закупівля наступної партії автобусів для ТТУ відкладається. Причиною є відмінність реальної комплектації автобусів з раніше зазначеною. Зокрема, передній міст в автобусах виробництва МАЗ, а задній вироблений у Шанхаї.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0