Депутати вимагають пояснень від заступника мера, чому у навчальних закладах опалення увімкнули з запізненням

2018-10-23, 19:29
  +22     0

23 жовтня під час спільного засідання  депутатських комісій з питань бюджету та гуманітарних питань голова гуманітарної комісії Наталія Леонченко підняла питання стосовно температурного режиму у шкільних та дошкільних навчальних закладах міста.

Як повідомив начальник управління освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук до увімкнення опалення, температура складала від 12 до 17 градусів, що не відповідає санітарним нормам. При цьому він зазначив, що з боку управління освіти було зроблено усе, щоб опалювальний сезон у закладах освіти розпочався вчасно.

На питання депутатів до заступника міського голови з гуманітарних питань Вікторії Краснопір стосовно затримки початку опалювального сезону у закладах освіти, чиновниця не відповіла.  Зважаючи на це, депутат Наталія Леонченко повідомила, що хоче заслухати заступника міського голови з цього питання на сесії Житомирської міської ради.

Зазначимо, що відповідно рішення виконавчого комітету від 10 жовтня, централізоване теплопостачання у місті мало з’явитися 17 жовтня, хоча перші 20 котелень запустили лише 23 жовтня


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0