Краще б нам цього утеплення не робили, - освітяни

2018-10-24, 10:54
  +29     0

23 жовтня, під час спільного засідання депутатських комісій з питань бюджету та гуманітарних питань, депутати заслухали інформацію про хід виконання утеплення у всіх навчальних закладах Житомира, в тому числі роботи на яких виконуються за рахунок НЕФКО та SECO.
Депутатам було представлено перелік недоліків по об’єктам утеплення, а також  була надана можливість поспілкуватися з керівниками навчальних та дошкільних закладів, з підрядниками та представниками технічного нагляду.
Фото з мережі інтернет

Найбільше зауважень виявилося по об’єктам,  де роботи виконує ПРБФ Комунальник та ТОВ «Поліська логістична компанія». Частину недоліків вони пообіцяли усунути, з частиною так і не погодилися. Зокрема це стосується тих зауважень, які, як зазначають підрядники, не були передбачені проектами.

З ними категорично не погоджувалися освітяни і під час чергової словесної перепалки зазначили, що «краще б нам цього утеплення не робили».
У підсумку, депутати дали рекомендацію управлінню освіти та УКБ звузити перелік зауважень до тих, які стосуються безпосередньо роботи підрядника, написати скарги на технічний нагляд, який підписував акти та не помітив неякісну роботу, і дали два тижні підрядникам на усунення визначених недоліків.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0