У Житомирі під загрозою зриву святкування Нового року

2018-11-01, 19:41
  +15     0

1 листопада на засіданні постійної бюджетної комісії Житомирської міської ради, депутати розглядали питання про внесення змін та доповнень до Комплексної цільової програми розвитку культури «Нова основа культурного розвитку в місті Житомирі на 2018-2020 роки».

Бурхливих обговорень набуло питання, що стосувалося святкування Нового року, а саме попереднього розрахунку до кошторису.  
Зокрема депутата Любов Цимбалюк зацікавили пункти, що стосувалися оплати транспортних послуг та оплати послуг за організацію та проведення новорічних та різдвяних свят. Щодо останнього пункту, то на її думку управління культури навмисно прописує назви послуг таким чином, щоб на публічних закупівлях обрати свого підрядника.
Після обговорення погодження кошторису було виставлено на голосування, проте депутати його не підтримали.

Таким рішенням обурилася секретар міської ради Наталія Чиж.
«То ми не святкуємо Новий рік? Скажіть, що треба змінити, щоб ви проголосували. Бюджет у цьому році і так дуже урізаний», - зазначила Наталія Чиж.
Депутат Любов Цимбалюк повідомила, що не буде голосувати за сумнівний кошторис, а Віктор Брокарєв аргументував своє рішення тим, що в країні йде війна.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0