Оліївський переворот: слідом за сільським головою депутати хочуть зняти з посади і секретаря. ОНОВЛЕНО

2019-01-03, 20:57
  +17     0

За нашою інформацією, 4 січня на позачерговій сесії Оліївської сільської ради, депутати мають намір проголосувати за дострокове припинення повноважень секретаря сільської ради Анатолія Мельниченко.

Зазначимо, що у селі Троковичі, від якого до ради балотувався Анатолій Мельниченко, місцеві жителі зібрали підписи за відкликання депутата Анатолія Мельничука.

Кандидатом на посаду секретаря ради є Йосип Кучинський - депутат сільської ради, який балотувався по округу №7. Згідно з інформацією, яка розміщена на сайті Оліївської сільської ради, Йосип Кучинський має загальну середню освіту, безпартійний, тимчасово не працює, проживає у селі Світин.

ОНОВЛЕНО. 5 грудня територіальна виборча комісія прийняла рішення про відкликання за народною ініціативою депутата Оліївської сільської ради Анатолія Мельниченко. Таке рішення підтримали 10 з 14 членів комісії. Таким чином Оліївська сільська рада залишалася без секретаря сільської ради. 

Нагадаємо, що 30 листопада 2018 року депутати Оліївської сільської ради висловили недовіру Оліївському сільському голові Михайлу Скоку.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0