Житомир знову залишиться без міського голови

2019-02-26, 11:05
  +7     0

З 27 лютого міський голова Сергій Сухомлин їде у відрядження. Виконувати обов'язки мера буде його заступник Світлана Ольшанська. 
А от повернеться Сергій Іванович вже 1 березня. 


Цілком можливо, що міський голова поїхав на ізраїльсько-український саміт The Israeli Ukrainian Muni Summit (IUMS 2019), який відбудеться 28 лютого в Тель-Авіві.

Метою проведення саміту є налагодження двостороннього співробітництва на рівні місцевої влади, а також обмін досвідом у сфері безпеки та інноваційних рішень для «розумних міст». В рамках заходу передбачається можливість проведення B2B зустрічей для обговорення питань, пов'язаних із застосуванням інноваційних рішень ізраїльських і міжнародних компаній в Україні.

У саміті візьмуть участь голова Асоціації міст України, київський міський голова Віталій Кличко, виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, а також міські голови та представники місцевого самоврядування 11 українських міст. З ізраїльської сторони учасниками заходу стануть мери ізраїльських міст-побратимів, представники уряду, дипломатичного корпусу та бізнесу.

Ізраїльсько-український муніципальний саміт пройде в рамках щорічної масштабної міжнародної конференції з муніципальних інновацій MUNI WORLD 2019., яка є майданчиком для розвитку інновацій, підприємництва та ділових контактів, а також дозволяє представникам органів місцевого самоврядування отримати інструменти практичної реалізації інноваційних рішень в регіонах своєї юрисдикції.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0