Смешко повертається. Хто представлятиме його в Житомирі?

2019-10-28, 11:18
  +24     0

Партія «Сила і честь» Ігоря Смешко перероджується та збирається на місцеві вибори. Про це  повідомляє телеграм-канал Легитимный.

За нашою інформацією, у Житомирі з командою Ігоря Смешко контактує депутат Житомирської міської ради Любов Цимбалюк, а також депутат Житомирської обласної ради Володимир Кропивницький.
Під час передвиборчої кампанії влітку 2019 року журналіст Дмитро Гордон, який був керівником штабу партії «Сила і честь» на парламентських виборах, представляв обох депутатів, як кандидатів у народні депутати: Любов Цимбалюк по №62 округу, Володимира Кропивницького по округу №67. І хоча офіційно кандидати балотувалися як безпартійні, Дмитро Гордон під час зустрічі з виборцями у КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» наголошував на тому, що Любов Цимбалюк та Володимира Кропивницького потрібно підтримати.
Цілком можливо, що вони і будуть формувати команду, яка піде від партії «Сила і честь» на місцеві вибори.
Нагадаємо, що весною 2019 року, Любов Цимбалюк разом з декількома депутатами міської ради була виключена з фракції ВО «Батьківщина», а також з партії.

Офіційно про причини такого рішення політбюро партії ніхто не повідомляв, однак за нашою інформацією формальною причиною начебто стали погані результати президентських виборів і низька підтримка у Житомирі Юлії Тимошенко. Винними у цьому політбюро партії вважало саме місцевих депутатів. Є також інформація, що причиною виключення депутатів з партії став конфлікт Любові Цимбалюк та голови обласної організації ВО «Батьківщина» Анжеліки Лабунської.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0