Відродження «Батьківщини» у Житомирі

2019-11-05, 09:00
  +29     0

У кулуарах Верховної Ради вже не перший тиждень ходять розмови про те, що Юлія Тимошенко продовжує залишатися одним з основних кандидатів на посаду Прем’єр-міністра України. Як повідомляють деякі українські ЗМІ, у цьому питанні вона заручилася підтримкою Ігоря Коломойського та західних лобістів. Наразі вона зайняла позицію «вичікування», поки цей уряд зазнає повне фіаско.

У разі, якщо лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко стане Прем’єр-міністром, це значно вплине на політичну ситуацію у Житомирі та області.
По-перше, місцеві вибори 2020 відбудуться вже згодом, а значна частина діючих депутатів Житомирської міської ради, а також інші кандидати ще не знайшли партійний стяг під яким підуть на вибори. Підвищення рейтингу «Батьківщини» стимулюватиме їх до переговорів з обласним та міським керівництвом партії.

По-друге, наразі «Батьківщина» не веде активної діяльності у нашому регіоні.
У квітні 2019 року відбулося оновлення житомирської «Батьківщини» у квітні 2019 року, коли з партії було виключено ряд депутатів міської ради, і презентована нова команда.  Зокрема, Богдан Купчинський, який був кандидатом в депутати до Верховної Ради України по 62-му виборчому округу та програв з результатом всього 4,1%.

Тоді ж було представлено Олександра Васильковського як кандидата на міського голову міста Житомира на місцевих виборах 2020. Однак, хоч Олександра і було представлено кандидатом на посаду міського голови, партійна робота по підвищенню впізнаваності кандидата серед населення не ведеться, з партією його не ототожнюють.

На нашу думку, призначення лідера «Батьківщини» на посаду Прем’єр-міністра, активізує роботу місцевих осередків, а тому партія може виставити на посаду міського голови Житомира більш сильну кандидатуру, що значно вплине на результат виборів.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0