Готель "Житомир" передали новому власнику

2020-01-20, 17:20
  +30     0

За нашою інформацією, сьогодні міська влада підписала акт передачі готелю "Житомир" ПАТ "Фаворит Компані". Продаж готелю відбувся ще у червні 2019 року. Однак довгий час у приміщені ще проживали родини переселенців, які не погоджувалися переїхати у житло, яке їм надало місто. За це ПАТ "Фаворит Компані" мало отримати компенсацію, однак, за нашою інформацією, цього поки не сталося.

Наразі новий власник повідомив, що цільове призначення будівлі буде збережено. На першому поверсі буде розміщена лаунж-зона, рестораны та кав'ярні, ігрова зона. На другому та третьему поверхах розміститься зона коворкінг та конференц-залів. Загальна місткість конференц-зон буде складати до 200 людиномісць. Також на 3 поверсі разместиться ігрова зона для дітей. На решті поверхів будуть готельні номери та апартаменти. Загалом 145 кімнат в чотирьох категоріях, розраховані на понад 350 гостей.

Орієнтовний бюджет реконструкції 7 млн євро. Відкриття комплексу заплановано на 1 вересня 2021 року. Окупність проекту 5 років.


 

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0