«Денег нет, но вы держитесь»

2017-12-27, 10:10
  +2     0

Вчора відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету. Як зазначили наші джерела у міській раді, цього року вперше був прийнятий проект бюджету без затвердження усіх програм розвитку міста.

З розгляду комісії було знято питання про затвердження комплексної цільової програми розвитку житлового господарства міської ради «Ефективне та надійне житлове господарство – мешканцям міста» на 2018-2020 роки, у зв’язку  з тим, що відповідальне за управління житлового господарства не підготувало програму належним чином.

Серед інших питань, які розглядали, була також заборгованість КП «ЖТТУ» перед «Житомиробленерго» на суму 3,3 мільйони гривень за використану електроенергію. Депутати повідомили, що поки що коштів у бюджеті немає, тому надати кошти комунальному підприємству немає можливості. З таким самим проханням звернулося і управління освіти Житомирської міської ради, які перед місцевими підприємцями мають заборгованість на суму 1 мільйон 390 тисяч гривень.

Розглядали також питання щодо внесення змін до рішення Житомирської міської ради «Про залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Житомира». У зв’язку з тим, що директор департаменту бюджету та фінансів Сергій Гаращук звільнився з займаної посади, постала необхідність знайти нового підписанта договору з НЕФКО. Виконуюча обов’язки директора департаменту бюджету та фінансів Діна Прохорчук підписувати договір поки що відмовилась.  
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0