Партія "Слуга народу" визначилася з головою Житомирської обласної організації

2020-02-23, 16:48
  +24     0

За нашою інформацією, партія "Слуга народу" визначилася з головою партійного осередку у Житомирській області. 
Ним стане народний депутат України Андрій Клочко.


Довідка. 

у 2019 році Андрій Клочко був обраний народним депутатом 9 скликання від партії "Слуга народу" по списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

За інформацією порталу Чесно, у  2015 році балотувався до Київської міської ради від партії “Відродження” за 27 округом як безпартійний. У 2014 році балотувався до Верховної Ради за 217 округом (м.Київ) від “Блоку лівих сил” як безпартійний. Керівник ГО “Коло”.
З 2018 року - помічник проректора Київського Національного університету будівництва та архітектури, раніше працював там само провідним спеціалістом відділу міжнародних відносин. З 2017 року - виконавчий директор компанії “Хлебарський”. Обіймав посаду заступника директора з продажів ТОВ “Агропродекспорт”.
Раніше працював директором департаменту продажів у медіахолдингу “Главред-Медіа”. Віце-президент Федерації петанку України.
Закінчив факультет електроніки НТУУ “Київський Політехнічний Інститут”, економічний факультет Української академії менеджменту і бізнесу. Випускник Міжнародного інституту менеджменту, магістр бізнес-адміністрування (МВА). Аспірант Національної академії державного управління при Президентові України.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0