Депутати рекомендують меру дати догану начальнику управління транспорту і зв'язку через скасований 12 тролейбусний маршрут

2020-02-28, 10:10
  +33     0

За нашою інформацією, 27 лютого під час засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста, члени комісії рекомендували міському голові оголосити начальнику управління транспорту та зв'язку Костянтину Підпокровному догану.

На думку депутатів, рішення управління транспорту та зв'язку щодо скасування тролейбусного маршруту №12 «Крошня – Центр» суперечить інтересам КП “Житомирське трамвайно-тролейбусне управління”.

Окрім того, на комісії депутати так і не почули від начальника управління транспорту і зв'язку бачення концепції розвитку комунального транспорту міста та транспортної реформи загалом.

Як ми повідомляли раніше, міський голова Сергій Сухомлин обіцяв звільнити Костянтина Підпокровного з посади. Начальник управління транспорту та зв'язку навіть написав заяву на звільнення, однак і досі працює у міськвиконкомі Житомирської міської ради.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0