Профспілка ТТУ вимагає у мера звільнити їх начальника

2020-03-25, 12:47
  +27     0

Первинна профспілкова організація Вільної профспілки залізничників України КП “Житомирське трамвайно-тролейбусне управління” м. Житомира вимагає у міського голови Сергія Сухомлина розірвати договір з їх начальником — Андрієм Нечуйвітром.
Про це йдеться у листі до міського голови. У документі зазначено, що така вимога пов'язана з численними порушеннями з боку керівника підприємства.

Зокрема, йдеться про “порушення вимог ст.250 КзпП України — невиплата 0,3 відсотків фонду оплати праці профспілковим організаціям на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу.

Порушення вимог ст.251 КзпП — ненадання профспілковій організації екземпляру колективного договору.

Порушення вимог Закону України “Про колективні договори і угоди” та ст.247 КзпП України, підписання колективного договору без залучення Первинної профспілкової організації Вільної профспілки залізничників України КП “Житомирське трамвайно-тролейбусне управління” м. Житомира. Порушення вимог Закону України “Про професійні профспілки, їх права та гарантії діяльності”, незаконне втручання в роботу профспілки, незаконне звільнення члена виборного округу профспілки.

Тиск на працівників підприємства з вимогою писати заяви про відпустки за власний рахунок”.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0